Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Múlt héten hétfőn nyitottam...

Múlt héten hétfőn nyitottam bankkártyát. A VICA jelszót hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni internetről és már csak úgy lehet, hogy iPIN jelszót kér minden oldal. A kártyám még nem érkezett meg, de azt mondták a bankba, hogy ezen a héten várható.

iPIN jelszót létre tudok hozni?



2023. máj. 16. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Bankszámlát nyitottál, bankkártyát kértél.


Kártya nélkül nem tudsz online vásárolni.

2023. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Igen, tudom.

Viszont iPIN jelszót sem tudok létrehozni?

2023. máj. 16. 17:37
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2023. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Mivel iPIN létrehozásához - egyebek közt - annak a bankkártyának az utolsó 6 számjegyét kell megadni, amihez szeretnéd beállítani az iPIN jelszót...
2023. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
A VICA jelszó vállalati netbankhoz kell, az a NB belépést hitelesítő alkalmazás. Szóval neked nem VICA jelszó kell, ha jól értem (azt egyébként tud neked küldeni az ügyfélszolgálat). Vállalati számla? Csak ahhoz kell VICA, de nem a kártyás vásárláshoz.
2023. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak? Mi a teendő, hogy tudjak majd internetről vásárolni?
2023. máj. 16. 18:50
 7/23 anonim ***** válasza:
15%

Azt csináljad, hogy megvárod, míg megérkezik az igényelt bankkártya, aztán a számának ismeretében tudsz iPIN-t készíteni: [link]

Ehhez netbanki jogosultság kell, nem tudom, azt igényeltél-e?

2023. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ezt megtudnám a bankban majd csináltatni?
2023. máj. 16. 19:11
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy igényeltem..😁
2023. máj. 16. 19:11
 10/23 anonim ***** válasza:
Itt valami jó nagy kavarás van. Ha múlt héten nyitottál számlát, akkor már nem Takarékbankos lesz, hanem MBH-s. Így nem iPIN-nek fogják hívni az online PIN kódot és semmi közöd nem lesz a #7-es válasznál belinkelt teendőkhöz.
2023. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!