Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Múlt héten hétfőn nyitottam...

Múlt héten hétfőn nyitottam bankkártyát. A VICA jelszót hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni internetről és már csak úgy lehet, hogy iPIN jelszót kér minden oldal. A kártyám még nem érkezett meg, de azt mondták a bankba, hogy ezen a héten várható.

iPIN jelszót létre tudok hozni?



2023. máj. 16. 17:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Ma jött meg a bankkártyám.

Van egy papír hozzá, amin ez áll: „Telebankon keresztül lehetősége van az internetes vásárlási jelszó (iPIN) megadására is.

2023. máj. 17. 13:17
 12/23 A kérdező kommentje:

És az is rajta szerepel, hogy aktiváljam a kártyát..

De hogyan? 😁 Elnézést a sok kérdés miatt, de ezeket a dolgokat nem tanították az iskolában..

(19 éves vagyok.)

Most lett először bankkártyám, eddig az édesanyukámét használtam, akinek több mint 10 éve van már Takarékbank kártyája és már nem tudtam használni online vásárlásokhoz, mert iPIN jelszót kér..

Ezért csináltattam magamnak, mert anya azt mondta, hogy ő ezzel nem fog foglalkozni, neki nincs rá szüksége..😄

2023. máj. 17. 13:21
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, 10-es válasz írója és a sok lepontozó mit olvasott a 7-es válasz linkjében, de az az MBH bank ismertetője szöveg szerint is, a bal felső sarokban ott van a viszonylag nagyméretű MBH bank logó.

A 11-es kommentben a kérdező idéz is a kártya mellé kapott levélből, az iPIN-nel kapcsolatban.

Nem értem, honnan vett állítás a 10-es válaszban, hogy „nem iPIN-nek fogják hívni az online PIN kódot és semmi közöd nem lesz a #7-es válasznál belinkelt teendőkhöz.” Nem MBH bank lesz, megint változni fog?

2023. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#13-as Az MBH-hoz tartoznak már a régi Budapest bankos, régi Takarékbankos, régi MKB-s, valamint a 2023 május 1-től számlát nyitó új MBH-s ügyfelek is. Más-más netbankot, applikációt használnak (bár a logója már mindegyiknek MBH-s), más az "iPIN" is, ezért a weboldalon megtalálható az összes ügyfélre vonatkozó opció és valóban egyetértek, hogy nehéz eligazodni, hogy kire melyik vonatkozik. Ha pl. egy régi BB-s ügyfél azokat az instrukciókat követi a weboldalon, ami a volt MKB-s ügyfeleknek szól, nem fog tudni belépni a netbankjába, és ez vonatkozik az internetes PIN kód eljárásokra is.
2023. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a félreértés, hogy a kérdező nem számlát nyitott a múlt héten, hanem anyukájának van egy már régóta meglévő takarékbankos számlája és ahhoz igényelt társkártyát. Így arra a régi takarékbankos kondíciók fognak vonatkozni, tehát az iPIN is.
2023. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem, én egy külön bankkártyát nyitottam, amin az én nevem áll! 😄
2023. máj. 17. 18:16
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy "bankkártyát nyitottam". Vagy számlát nyitottál és kértél hozzá kártyát is, vagy egy már meglévő számlához igényeltél kártyát. Társkártya esetében is a Te neved lesz a kártyán, ha neked készült, nem pedig a számlatulajdonosé.

Van egy nyilvános lekérdező, csak a bankkártyán szereplő első 6 számjegyet kell beírni és ki fogja adni, hogy még Takarékbankhoz tartozó, vagy már új MBH-s.

[link]

2023. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Olyat nem fog kidobni szerintem, hogy MBH (csak BB vagy MKB), de az kiderülne, hogy Takarékbankos-e.
2023. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nekem más lett a számlaszámom.

Nekem egy teljesen különálló számlaszámom lett.

A kártyámra MBH van írva és VISA.

Az anyukámé már tíz éves és ő azt sem tudja, hogy van-e neki hozzá felhasználóneve stb.

Ezért csináltattam, hogy tudjak rendelni internetről.

2023. máj. 17. 19:27
 20/23 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg nekünk, hogy hogyan lett végül iPIN kódod :)
2023. máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!