Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akik állampapírba fektetnek,...

Akik állampapírba fektetnek, nem érzik, mekkora hatalmas rizikót vállalnak azzal, hogy egy folyamatosan elinflálódó valutát fektetnek be egy tolvaj kormány által kiötlött “megtakarításba”?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 20:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%
eddig már kb 30% pluszban vagyok, nagy részet már el is költöttem.túlárazott ingatlanra, a maradékot jövőre tervezem kitárazni a hanyatló építőiparba
2023. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%

11: 30% pluszban 4 hónap alatt az évi 16%-ot fizető állampapírból? XD

Az szép!:)))

2023. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%
#12: nem idén kezdtem, de ezt mondjuk kiszámoltad te is...
2023. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
12%

@10 “ Ez a legbiztonságosabb jelen pillanatban.”


Igaz, aztán kitörölheted a biztonsággal, miközben a pénzed már csak a harmadát, jó esetben a felét éri.


Kellene egy kicsit tanulod a pénzügyekről, s egyből kiderülne, hogy ugyanolyan biztonsággal az álompapír hozamának a többszörösét is ki tudod termelni.

2023. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%
#14: nem tudod
2023. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%
14: hogyan ?
2023. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
26%

@15 Te lehet, hogy nem.


Én könnyedén.



@16 Eddigi életem során igyekeztem fejleszteni a pénzügyi intelligenciámat, így eléggé jártas vagyok az ingatlanbefektetések és a tőzsde terén. Ezeken a területeken a kockázat nem a termékben van elsősorban, hanem az egyénben, aki befektet.


Ha valaki megfelelő hozzáértéssel dolgozik ezeken a területeken, akkor nem nagyobb a kockázata, mint az álompapír esetében azoknak, akiknek fogalmuk sincs a pénzügyekről és a befektetésekről.


"Kinek mit intézett a kormánya."

Ja, nem. "...kinek mit intézett saját maga..."

2023. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14%
2010 előtt érezhettem volna ilyet de szerencsére megtakarításaim nem voltak, mert válság volt és nem volt meló, állampapírt pedig nem volt érdemes venni a pórnépnek mert inkább az IMF-fel finanszíroztatta magát a renCCer 🤪
2023. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%

17-es tegnap 8 válaszod alá írtam be, hogy mondjál példát is, ahogy elnéztem a többi válaszod alatt is mindig ezt kérik tőled, de eltűnsz mint szar a ködben!


Ma volt az első, hogy találtam tőled egy választ ebben a témában, ahol bemásoltad azt a választ, amit én írtam le az eddigi legsikeresebb befektetésemnél :)

2023. jún. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%

#17: "Eddigi életem során igyekeztem fejleszteni a pénzügyi intelligenciámat"

Próbálok belegondolni honnan indulhattál ha egy élet munkája után ennyire futja, de elég felelmetes a helyzet...

2023. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!