Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP állampapír eladás hogyan?

OTP állampapír eladás hogyan?

Figyelt kérdés
Véletlenül rossz állampapírt vettem, szeretném eladni. Se az appban, se a netbankban, se az otp direktben nem találom ezt a funkciót. Merrefelé kéne lennie?
2023. júl. 11. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Netbankon értékpapírszámla funkció alatt.


Ha friss a vétel, lehet még nincs felvezetve.


Viszont ha jót akarsz az OTP-s értékpapírszámlát dobd ki a francba, szüntesd meg minél előbb, mert pofátlan összegeket fizethetsz a fenntartásáért, még a Magyar Államkincstárnál teljesen ingyen vezetheted a számlát ahol vehetsz állampapírt. Amúgy azt tudod, hogy ha most eladsz, akkor még a tőkédből is bukni fogsz?

2023. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

"Véletlenül rossz állampapírt vettem"


Tudsz nekem mutatni "jó" állampapírt?


Vennék én is.

2023. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolso, ahhoz penz kell, tudod.. Az allampapirt nem a csoriknak talaltak ki, akik marol holnapra elnek, nem a te fajtadnak valo.
2023. júl. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

@3


Kedves barátom, IQnuku, kérlek, ne magadból indulj ki!!!


Igazad van, az álompapírt tényleg nem nekünk, tradereknek találták ki, hanem a pénzügyi analfabéta tömegeknek.


Veletek ellentétben mi nem elégszünk meg azzal a hozammal, amelyik az infláció negyedét is alig fedezi.


Mi továbbtanultunk…

2023. júl. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

@06:02


Soha nem volt neked egy lukas vasad se, csak ennyit érsz hogy itt irkálod ki egész nap a troll baromságaidat. Ha csaj a tizede lenne igaz, amit itt az oldalon össze hazudoznál, akkor nem itt égetnéd magad a primitív troll hozzászólásaiddal.

2023. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

En allampapir parti vagyok, Te csori. 18 milliom hever allampapirban, nyugodj meg. Szted ennyi penz eloteremtesere mennyire kell hulyenek lenni?

Inkabb dolgozzal vagy tanulj, ha t ha lesz ebben az eletedben meg penzed allampapirokra, te kis csori 😃

2023. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

18M. 😅🤣😅🤣😅


Majdnem eléri az egyik autóm értékének a felét.😅🤣😅🤣😅

2023. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

18M.


Vagyunk páran, akik havonta keresünk ennyit. Vagy többet.


Örökölted?

2023. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Menjél már tradelni, még elbukod a csilliókat. :D
2023. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem rég nyitott a NASDAQ szóval nem értem hogy miért nem éppen nyomod nagyba a tradet, ahelyett hogy itt vetítesz névtelenül.
2023. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!