Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csinálnátok 10-20-30-40...

Mit csinálnátok 10-20-30-40 millió Ft kp-val?

Figyelt kérdés
Tehát hogy érthető legyen , 4 opciót soroltam fel, hogy az adott összeget Ti mire fektetnétek be, ha egyáltalán befektetnétek.
2023. aug. 8. 09:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%
1 garázs, 2 garázs, 1 lakás, 1 lakás + 1 garázs
2023. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%

10: állampapír + tőzsde

20: lakás

30: lakas + állampapír + tőzsde

40: 2 lakás

2023. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem félnél hogy cseszik kifizetni az állampapírodat? Ahogy a nyugdíjmegtakarításokkal is csinálták, ellopták azemberektől és semmi nem lett belőle. Most rengetegen pl takarítják ki a pénzüket mindenféle pénzintézethez köthető intézményből, bankszámlák, nyugdíj-eü megtakarítások stb. Ráadásul úgy tudom annyit változtattak is az eddigi állampapírhoz képest hogy az újnál már visszavásárlási kötelezettsége sincs az államnak, sokan mem merik megkötni még kormánypártiak sem, valami ilyesmit megváltoztattak a szerződésben is elvileg
2023. aug. 8. 09:56
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Részvényeket vennék meg ETFeket.
2023. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

#3: az lehet, hogy idő előtt nem tudod visszaváltani.

De nem fogjak "lenyulni" akarmilyen aljas banda, abból komoly lázadas lenne. A lakosság jelentős részének van allampapírban pénze (ők pont azok akik még életben tartják az országot)

De a bankbetétek még mindig nem fizetnek kamatot. Ezért is irtam hogy +tőzsde.

2023. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
(A tőzsde az egy piac, nem pénzügyi vagy egyéb megtakarítási eszköz - hacsak nem úgy érted hogy a tőzsde részvényét magát veszed meg)
2023. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%

#6: szerintem rajtad kívül ez mindenkinek tiszta volt. A "részvények meg ETF" is csak egy kategoria, ahogy az állampapir, meg a garázs es lakás is.

Senki nem ment bele, hogy pontosan melyik válallat részvényét venné, vagy milyen származtatott alapba fektetne, meg azt sem, hogy pontosan melyik lakást venné meg ;)

2023. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%

Igen azok egy eszközkategória, míg a tőzsde az egy piac ahol (többek között) ezekkel kereskednek…


Szóval ha ilyenkor azt válaszolod tőzsde az olyan, mint ha megkérdezik, mit reggeliztél és azt mondanád Aldi.

2023. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%

Piros

Fekete

Piros

8-23-11-30-10 + tier szekcio + 7neighbor + zero szekcio

2023. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
#8: szerinted ha azt mondom tőzsdén fektetem be a pénzt, megis mi mast csinálnék, mint tőzsdén kereskedett eszközt vennék?
2023. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!