Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Látja -e a banki ügyintéző,...

Látja -e a banki ügyintéző, hogy honnan, avagy hova történik a pénzmozgás?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy látja -e azt, ha a benzinkúton tankoltam, aztán a boltban vásároltam. Esetleg csak az összeget látja?

2023. szept. 29. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Látja a céget természetesen.
2023. szept. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanazt látja, amit te is látsz utólag a kivonatodon.
2023. szept. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen, hogy banktitok nem létezik, úgyhogy azt néznek meg amit akarnak, még az alkalmazott senkik is.
nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De létezik, ugyanúgy, ahogy adótitok is. Az nem attól az, hogy senki nem nézheti/tudhatja meg, hanem attól, hogy aki azt megismerte, nem adhatja tovább harmadik félnek az információt. Sem a munkaviszonya alatt, sem utána.

Érdekes lenne, ha nem lehetne megnézni annak, aki jogosultságot kapott rá. Mégis hogyan végezné a munkáját, ha nem tudhatja hozzá az adatokat?

nov. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor átfogalmazom. Megnézik, és ha olyat látnak ami megbotránkoztatja vagy kiakasztja őket, és pletykálni lehet vele, akkor pletykálni fognak vele. Főleg az üzleti életben. Tapasztalat.
nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 eleg nagy altalanositas ez. 5 evig dolgoztam bankban a frontvonalon, de ilyen sosem tortent.
nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6-ossal! 9 évem alatt soha ilyet nem tapasztaltam.
nov. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!