Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MHB bankosok( régi BB bank):...

MHB bankosok( régi BB bank): Tudtok vásárolni a kártyátokkal?

Figyelt kérdés
Elvileg a fizikai vásárlásokat nem érinti az átállási hétvége, ami most zajlik.Tegnap délután 4 óra körül még tudtam használni a kártyámat, de ma már nem, sőt nulla forint az egyenlegem.Viszont tegnap volt még rajta egy kevés összeg.Ha inkasszózva lenne, akkor nyilván kapnom kellett volna levelet, még, akkor is, ha kérelmet nyújtottam be a navhoz, egy minimális tartozás miatt.Vagy ez csak az átállás következménye?Rendben, hogy hónap vége van és a bank levon x összeget tranzakciós illeték, mobil bank díj címén, de nem 8-10 ezreket.Legalábbis eddig augusztus végéig csak annyi volt.Ti mit tapasztaltok?Köszönöm előre is.Szép hétvégét!

2023. szept. 30. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Inkasszó esetén természetesen csak utólag jön levél.


A leírás alapján simán lehet ez az oka.


Nekem a tájékoztatásnak megfelelően működnek illetve nem működnek a funkciók.

2023. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Ha neked inkasszod van, miert a tobbi ugyfelet kerdezgeted?
2023. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincsen inkasszó a számlán, tudomásom szerint azt hosszú folyamat előzi meg, így kizártnak tartom.Viszont csak kérdés volt, mert egy ismerősöm sem tudja használni a volt bb bankos kártyáját sem vásárlásra, sem készpénz felvételre.Azt hittem a weboldal lényege, hogy kérdezhetünk.Szóval elnézést, ha a kérdésemet ostobának találtátok.Persze, aki azt kérdezi, hogy terhes lehet-e attól hogy lenyeli pl.az okés...
2023. okt. 2. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!