Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel. Passzív félév....

Diákhitel. Passzív félév. Nekem kell jelenteni, vagy ők ellenőrzik?

Figyelt kérdés
Idén halasztok egy évet az egyetemen és a kérdésem az lenne, hogy ilyenkor ezt jelezni kell a diákhitel központnak vagy ők ellenőrzik az egyetemen, hogy kinek aktív és kinek passzív a hallgatói jogviszonya?
2010. okt. 18. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

neked kell jelezned,van is valami formanyomtatvány a diákhitel honlapján


bár ha nem jelzed,rájönnek maguktol is,és kapsz egy dorgáló levelet,hogy jelezned keleltt volna,kezdd el fizetni 3 hónapon belül vagyhogy

2010. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak azért, mert elvileg minden hónap 15-ig utalták, de ebben a hónapban nem jött és ebből gondolom, hogy maguknak intézték. Nekem amúgy nem is volt eszembe, csak barátnőm mondta, hogy most fel akarja venni, és eszembe jutott, hogy basszus, nem értesítettem őket a halasztásról.

De ezek szerint megoldották maguk.

2010. okt. 18. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!