Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mbh bank korábban takarékbankn...

Mbh bank korábban takarékbanknak hol találom a 8 jegyű telebankos azonosítóját illetve a 4 jegyű telebankos PIN kódját?

Figyelt kérdés
Kitiltottam magam mert rossz jelszót írtam be háromszor aztán felhívtam őket de fogalmam sincs hol vannak ezek az azonosítók amiket kérnek, nem tudom mire gondolnak.

nov. 5. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan, mintha kiírnám kérdésként, hogy hová tettem a lakáskulcsom.


Menj be egy bankfiókba, majd ott megoldják.

nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi se tudjuk hol vannak ezek az azonosítók.
nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is elírtam telefonon semmire sem mentem.

Bankban küldenek egyszer használatos jelszót újra.

Vigyázz ha belépsz és kéri az új jelszót ne azt add meg ami volt hanem az egyszer használatost kéri.Így én kétszer mentem bankba.

nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár én MKB-s voltam, és úgy lettem MBH-s, de nekem a 8 jegyű azonosítót a szerződés tartalmazta, amit e-mailben kaptam, jelszóval védett fájlban. De ez a 8 jegy, amúgy nálam megegyezik a számlaszámom középső 8 jegyével.

A netbankos jelszót elfelejtettem, de lehetett kérni elfelejtett jelszó funkcióval újat, ehhez meg kellett adnom ezt a 8 jegyű azonosítót, születési dátumomat, a bankkártyám utolsó hat számjegyét és a nevem.

nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!