Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitelnél ha a feleség...

Babaváró hitelnél ha a feleségem terhes, de nem tőlem, a hitel tőke hatmadának elengedését miatt beadhatom a várandóssági kiskönyvet?

Figyelt kérdés
Mert hát még házasok vagyunk de a palijától terhes már 6 hónapos, csak nekem nem szólt.tehat papíron az én gyermekem.

nov. 12. 14:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Év végén válunk.
nov. 12. 14:51
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Következő csoknál már az sem lesz akadály, csak szüljetek sokat.
nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A bankban senkit nem érdekel, hogy kinek q gyerekét várja a feleséged. Beadhatjátok a papírokat.
nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Tessék. Újabb bizonyíték az Orbán-féle tenyészpénzek mérhetetlen káros voltára...


Nem egészen értem: felvettétek a babavárót, elköltöttétek, az asszony meg mástól kapta be a legyet? Én tutira keresnék egy jó ügyvédet és úgy ráhúznám a ribizlire a vizes lepedőt, hogy csak na. Ha még maradt a pénzből, abból betörleszteném a hitelt, a maradékot meg fizesse az asszony a kanijával.


Remélem van apasági teszt, hogy a gyerektartást megússzad!

nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit vagy ilyen irigy kérdező?

Na, besegítettek a házi feladatodban,nem kell megköszönnöd.

Pénznél vagy,ez volt a lényeg neked,nem?

CSOK-huszár

nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem adja oda a kiskönyvet, amúgy nálam laknak nem kérek albérleti díj mát és kB 1,5 m ft lenne az elengedés szóval nem hatalmas összeg
nov. 15. 06:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Wait, wait wait! Szóval nálad lakik az asszony a kanijával, akitől terhes?


Asszem ez a te pólód: [link]

nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen az en egyik lakásomban laknak, hogy a gyerekek ne legyenek kiiratva a suliból ovibol ingyen ottlakhatnak de már visszaél vele meg arról nem volt szó, hogy még egy gyereket oda szül. Válásra a bíróságra veszek egy ilyen pólót köszönöm.
nov. 15. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam egyáltalán erőszakosnak,de

De ha a feleségem bejelentené,hogy az új bikája nálunk fog lakni


Hát én a lépcsőn rugdosnám le az új hapsiját.

Nem gondolod,hogy én egy fedél alatt laknék velük

Szerintem ebben a szituációban ez lenne az elvárt

nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem lakom velük.
nov. 15. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!