Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiderult, hogy terhes vagyok,...

Kiderult, hogy terhes vagyok, és a fonokom meg a munkatársaim ki akarnak tenni?

Figyelt kérdés

Ugy vettek fel dolgozni, hogy nem mondtam meg, hogy terhes vagyok. Elég vékony vagyok, ugyhogy ez nem is látszott rajtam, és a munkahelyi egyenruha jól el is takarta, viszont most már nem tudom tovább titkolni. A fonok ezért jogosan tehet ki?

Szukségem lenne a támogatásra, ha szulni megyek, mert az apja lelépett, és nincs más pénzugyi segitségem.



2021. ápr. 6. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de nyilván nem azt fogja mondani, hogy amiatt tesz ki.
2021. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát ez ultragáz
2021. ápr. 6. 20:52
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Az is gáz, hogy te tisztában voltál a terhességeddel, mégis eltitkoltad. Persze lehet jönni azzal, hogy akkor fel sem vettek volna, de tudod, "azt kapsz, amit adsz".
2021. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sajnos a turizmusban dolgoztam, de a covid miatt megszunt a munkahelyem, és másikat kellett keresnem extra gyorsan. Nem elég, hogy most ectra nehéz munkát találni, még terhes is vagyok, és az apja lelépett, nekem pedig segitségem sincs. Nem azt kapok amit adok, hanem egyszeruen próbálok tulélni egy élhetetlen városban, terhesen, financiális és bárminemu támogatás nélkul. És nem... nem cigány vagyok, és nem potyognak belolem a gyerekek...az apja másik novel lépett le
2021. ápr. 6. 21:10
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha már nem vagy próbaidőn, indokot kell találnia a kirúgásodhoz, ezért nem annyira egyszerű azért... legyél észnél, csinálj meg mindent pontosan, határidőre, ne legyen rajtad fogás. Sajnos így is találhat rá módot, ezért a helyedben elkezdenék keresni másik helyet... az apával meg vedd fel a kapcsolatot , ilyen nincs, hogy csak úgy lelép, gyerektartast kötelező fizetni.
2021. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha letelt a próbaidőd és írásban bejelnted/bejelentetted a főnöködnek, hogy várandós vagy akkor semmit sem tehet.
2021. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Most fog még csak letelni a probaidom, de lehet hogy már elotte kitesznek. Miért kellene irásban bejelentenem, hogy egy gyermeket hordozok a testemben egyébként? Mert az akadályoz a munkámba, és emiatt nemkivánatos a további munkaerom? Ezzel csak még elkeseritobb a helyzetem
2021. ápr. 6. 21:45
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos próbaidő alatt indoklás nélkül kirakhat, terhesen is... sztem engedd el, sürgősen keress mást, apukával vedd fel a kapcsolatot és kérj eltartást. Illetve önkormányzaton is kérhetsz segítséget. Családban nincs senki, aki átmenetileg tudna segíteni?
2021. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
El kellett volna vetetni,vagy nem egy alfának szülni
2021. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán tudtam, hogy a terhességem alatt meg fog csalni. Nem vagyok jovobeláto, o pedig hitegetett. Hogy keressek másik munkát, ha innen is azért tesznek majd ki mert terhes vagyok? Fel sem fognak venni... Nem. Nincs segitség.
2021. ápr. 6. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!