Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitel mennyi idő...

Babaváró hitel mennyi idő papír be adásától? Meg kell lennie a 10 napnak?

Figyelt kérdés
Volt ahol azt olvastam 4.nap a be adás napjától már szerződés aláírás volt másnap pénz

2023. nov. 20. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk 5 nap volt 2021ben. Szerdán voltunk bent, hétfőn hívtak, hogy megkapjuk. Rá következő szerdán már aláírtunk. Ott a bankban aláírás után meg is jött a pénz.
2023. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bankja válogatja. Én is olvastam meg hallottam ilyet, de mellette rémtörténeteket is. A saját példákat tudom mondani. Állítólag most az év végi finisben a bankok megvesznek, hogy hozzájuk menj felvenni a hitelt, ennek ellenére nálunk mindent nagyítóval vizsgáltak és mindenre újabb papírt kellett beadni vagy kitölteni. Magával a bírálattal nem volt gond, de hiába mentünk saját bankhoz (nevet nem írnék), de minden plusz papírt annak ellenére is bekértek, mindezt úgy, hogy egy pluszban beadott papír átfutása 2-3 munkanap volt, így összesen 3 hét alatt kaptuk meg a pénzt, de még utána is kértek egy igazolást, műsoron kívül ...
2023. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!