Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vásároltam állampapírt, de a...

Vásároltam állampapírt, de a webkincstár webfelület nem enged bankszámlaszámot rögzíteni. Csak személyesen lehet?

Figyelt kérdés

dec. 29. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem
dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
miért nem enged, mi a hiba?
dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"Csak személyes azonosítást követően rögzíthet/törölhet bankszámlaszámot!"
dec. 29. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Én az appban kipróbáltam és engedi, de valami nem működik jól, mert hiába adtam meg egy új számlaszámot, a meglevőt duplikálta.
dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az app most nekem is hagyta, hogy elindítsam. Köszi
dec. 29. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:

A néhány héttel ezelőtti frissítés óta az app elég gyengén muzsikál. Nekem fogta és a decemberi kamatfizetéseket még mindig írja, pedig már elteltek, de már a következő kamat összegével, miközben a tényleges időpontban nem jelenik meg.


Az alkalmazáson keresztül a frissítés óta bankkártyás vásárlással még nem sikerült állampapírt vásárolni, a banki jóváhagyás után nem lép tovább. Mondjuk az a szerencse, hogy a bank sem zárolja az összeget.


Szóval eléggé bugos az egész az előző verzióhoz képest, így manapság inkább a Webkincstárat használom.

dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kiszámoló cikkezett róla régebben, hogy szar a rendszer felépítése, modernizálásra szorul... Első körben ezt fenyegetéssel és a cikk levételével akarták megoldani. Több 1000 számla feltörését követően viszont részlegesen megfogadták a cikkben leírt tanácsokat, ennek az eredménye a fejlesztés.


Új bankszámlaszámot 2 nap késéssel hagyják jóvá, ha nem személyesen mész be.

A másik változás, hogy csak saját névre szóló számlát rendelhetsz hozzá. Erre azt írják, hogy a te érdeked a valós indok pedig, hogy ne tudjál másnak ingyen utalni.

dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok, most 48 óra elteltével valóban megjelent az új számlaszám, viszont a régi és az új is duplán van az appban és a webes verzióban is, szóval tányleg elég bugos a rendszer.
dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!