Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lemondás ellenére történő...

Lemondás ellenére történő pénzlevonás megállítása ?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy weboldalra, 1 hónap után lemondtam a szolgáltatást, arra lettem figyelmes, hogy ismét levonta az adott összeged, írtam az ügyfélszolgálatnak, de nem kaptam azóta választ, elvileg 24 óra után válaszolnak, de már eltelt két nap.


Nem nagy összegről van szó, így nyugodt vagyok, de ha továbbra se sikerül lemondanom, akkor mi a teendő ?


Csak az új kártya igénylés lehet megoldás ? OTP bankról van szó.


Vagy valami ügyfélszolgálaton keresztűl nem lehet letiltani a tranzakciót, hogy ne vonja le a számlámról a következő hónapban ? Az aplikációban nem találtam semmit.


Tudom buta voltam, megfizettem a tanulópénz, kérlek ne szedjetek szét a kommentek között :D


jan. 16. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak kártyacserével tudod megoldani azt a problémát.
jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!