Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csaló különböző kérdésekkel,...

Csaló különböző kérdésekkel, hozzájutott a bankkártya adataimhoz, és levette a rajtalévő összeget. Az a kérdésem , hogyha az Otp. limit 150 ezer/ havi, 3 percen belül hogy vehetett le 440 ezer ft-ot a csaló?

Figyelt kérdés

#bankkártya #limit 150 ezer/havi #lehet 300ezret felvenni #csaló ATM -en keresztül felvett 440ezer ft-ot #a bank kiadhat ennyit
jan. 18. 18:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a banktól kellene megkérdezni. Lehet, hogy amiről beszélsz, azaz a kivét limitje, de a vásárlásra nincs limit.
jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Majd megérdeklődöm, most nem tudom, egyenlőre zároltattam, bár most ezen a kártyán nem sokat hagyott.
jan. 18. 18:54
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, itt te valamiben nem mondasz igazat.


1. Ha csak a bankkártya adataidat szerezte meg, azzal NEM tud ATM-nél készpénzt felvenni

2. Ha az első mégis lehetséges volna, akkor a beállított napi limitnél többet sehogyan sem tud fölvenni

3. Lehet, hogy kevered a napi limitet a havonta ingyenes max 150 ezer felvehető összeggel

4. A kártyán 3 féle limit van. ATM készpénzfelvétel, vásárlás, virtuális vásárlás. Attól, hogy pl az ATM limit 150 ezer, a virtuális vásárlás lehet limit nélküli és akkor minden pénzt el tud róla költeni a neten

5. Ha nem a kártya adataidat lopták el, hanem a netbank adatokat, akkor meg bármit megcsinálnak, le is ürítik a számládat

jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
60%

Ja és nem a kártyán van a pénz, hanem a számlán.


De mégis hogy lehettél olyan ostoba, hogy megadtad a kártyaszámot, lejáratot és a CVV-t is?

jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Csak hogy ő is az ATM-nél készpénzben két készletben vette fel 300 ezer és 140 ezer ft-ot 3 percen belül. Annyi idő alatt be sem tudott vásárolni .
jan. 18. 19:02
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
ATM nél van kamera, sőt a környékén is.. gyorsan azonosítható és megtalálható az illető a rendőrségnek.
jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Az ATM-nél a kártya ADATAIVAL mégis hogyan veszel fel pénzt a kártya nélkül?!
jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Igen mert nem az internetbankon keresztül szoktam belépni és küldött egy linket ,nyissam meg mert a tőlem vásárolt kerékpár árát ,és DPD futár díjat utalja . Én idős (76 éves)buta asszony ,minden adatot megadtam amit kért.Utána , mikor írtam neki,sikerült-e utalni ,eltünt .Akkor néztem a számlát .és igen az ATM-nél vette le. Ezt a letiltákor a Bp-bank ügyitézője islátta (mondta itt van előttem)
jan. 18. 19:17
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
5: Honnan tudod?
jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
4/8 anonim ***** válasza:Ezt nem értem én sem A kártya itt van nálam
jan. 18. 19:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!