Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csaló különböző kérdésekkel,...

Csaló különböző kérdésekkel, hozzájutott a bankkártya adataimhoz, és levette a rajtalévő összeget. Az a kérdésem , hogyha az Otp. limit 150 ezer/ havi, 3 percen belül hogy vehetett le 440 ezer ft-ot a csaló?

Figyelt kérdés

#bankkártya #limit 150 ezer/havi #lehet 300ezret felvenni #csaló ATM -en keresztül felvett 440ezer ft-ot #a bank kiadhat ennyit
jan. 18. 18:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Nincs másik kártya a számlához?
jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

9/10 anonim ***** válasza:

5: Honnan tudod?Amikor felhívtam akárta letiltása végett ,és mondtam hogy mennyit vettek, le akkor mondta hogy igen látom és visszaolvasta a pontos időt is.

jan. 18. 19:26
 13/32 anonim ***** válasza:
8%

12: Azt látta, hogy ATM-nél és KP??

És azt nem tudta megmondani, melyik ATM volt az?

jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
11/12 anonim ***** válasza:Nincs másik kártya a számlához? Nincs ,ez az egy kártyám van.
jan. 18. 19:29
 15/32 A kérdező kommentje:

12: Azt látta, hogy ATM-nél és KP??


És azt nem tudta megmondani, melyik ATM volt az? Nem tudom ,mert elég zaklatott voltam ,mindenesetre felvette a jegyzőkönyvet,vissza is olvasta akkor mindent hallottam, mégsem tudtam megjegyezni .

jan. 18. 19:36
 16/32 A kérdező kommentje:
4/15 anonim ***** válasza:De mégis hogy lehettél olyan ostoba, hogy megadtad a kártyaszámot, lejáratot és a CVV-t is? IGEN BEISMEREM OSTOBA VOLAM!!!! Pedig a gyerekeim is mindig azt mondták, sőt az internet is azt mondja, a bank ezeket az adatokat nem kéri.
jan. 18. 19:44
 17/32 anonim ***** válasza:
0%

"Az a kérdésem , hogyha az Otp. limit 150 ezer/ havi, 3 percen belül hogy vehetett le 440 ezer ft-ot a csaló?"

Ügyes volt.

jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%

Van olyan hogy klónozzák vki bankkártyáját, de azt nem tudom, hogy elég-e hozzá a kártyadatok, vagy ténylegesen skanelni is kell valami kütyüvel.

De pl valami kriptót simán bevásárolhatott volna az adataiddal.

Mindenesetre feljelentés, mást nem tudsz tenni..

jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
50%
Ja és a limit lehet, hogy csak az ingyenes készpénzfelvételre vonatkozik. A másik, hogy van-e netbankod és ha igen adtál-e ahhoz neki hozzáférést?
jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
79%
Oké, tehát nem ATM-ből vett fel pénzt, hanem a küldött linken keresztül egy phishing oldallal megszerezte a netbanki adatokat, onnantól pedig övé volt a számla.
jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!