Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csaló különböző kérdésekkel,...

Csaló különböző kérdésekkel, hozzájutott a bankkártya adataimhoz, és levette a rajtalévő összeget. Az a kérdésem , hogyha az Otp. limit 150 ezer/ havi, 3 percen belül hogy vehetett le 440 ezer ft-ot a csaló?

Figyelt kérdés

#bankkártya #limit 150 ezer/havi #lehet 300ezret felvenni #csaló ATM -en keresztül felvett 440ezer ft-ot #a bank kiadhat ennyit
jan. 18. 18:43
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyben intézkedő Otp bankot, Bp.Nádor utca(ők vették fel a hívásomat először, bocs .hogy Budapest bankot írtam) jan.18-án egy órával az pénzlevétel után. Megjött az email a panasz bejelentésről. Másnap ismét felhívtam őket ,hogy lehet a havi limiten felül ennyi pénzt felvenni, azt váaszolták, mikor kitöltöttem az INTERNETBANK belépést,az rögtön felemelte a limitet 500 ezer ft.-ra Nem kellett a 2 lépcsős megerősítés,a ttelefonon keresztül.Az OtpDirekt-be csak úgy engedett be.Rendőrségi feljelentést is megtettem.( bár ott sem nézték a bevitt fotós beszégetést)Pénzem ,már úgy sem lesz meg, csak azért írtam, más legyen nagyon óvatos!!!
jan. 21. 12:33
 32/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki figyelembe vette panaszomat, és ilyen-olyan tanácsokkal ellátott!
jan. 21. 12:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!