Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámlahitel törlesztés...

Folyószámlahitel törlesztés egyben vissza fizetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? 2éve vettem fel folyószámlahitelt 420.000ft-ot amit levettem egyben ,nem töltöttem vissza semmit, csak hónap végére -9000 volt számlámon, fizetésem annyival kevesebb volt ugye, most már -11.000 kamat, ha minden jól megy igy 2év után lesz egyben 420.000ft-om ha ezt rá töltöm számlámra akkor nem leszek adóságban és le is tudom mondani ezt az egészet? Google-n nem találok rá pontos választ, köszönöm előre is!

#bank #folyószámlahitel #egybenvisszafizetés
jan. 25. 00:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha a szamlad egyenlege 0 felett van, akkor nem vagy adossagban.

Ha nem vagy adossagban, le tudod mondani a folyoszamlahitelt.

jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát de nem töltöttem vissza soha a 420.000ft-ot , csak a kamatot vonta eddig, csak az nem világos hogy mennyit kell vissza rakjak egybe,hogy letudjam törölni ezt az egészet
jan. 25. 01:41
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd a bankot. Itt sajnos nem látunk rá a hiteleidre
jan. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amennyi a mínusz egyenleged, legalább annyinak kell a számládra érkeznie, hogy 0 legyen értelemszerűen…
jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Töltsd vissza akár részenként minél előbb, amit nem töltesz vissza, az tovább kamatozik.
jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha 0 az egyenleged akkor lemondhatod.

Az a havi 9 11k volt a hasznalati dij es a kamat. Azt folyamatosan fizetted azzal hogy ment ra jovairas.

jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Van rajta 10.000ft , de bizzok benne hátha igy van holnap bemegyek banka, de valószinű én vagyok értettlen, de szerintem a bank nem adodt nekem csak ugy 2éve 420.000ret
jan. 25. 19:10
 8/17 anonim ***** válasza:

O nem 420kt adott hanem a lehetoseget hogy hasznald. Ha nem hasznaltad volna ki nem lett volna koltsege.

Ez nem olyan mint a szemelyi kolcson.

jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És szerinted akkor le is birom mondani? ne haragudj,hogy ennyi kérdezek
jan. 25. 19:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs tartozásod rajta akkor igen
jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!