Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámlahitel törlesztés...

Folyószámlahitel törlesztés egyben vissza fizetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? 2éve vettem fel folyószámlahitelt 420.000ft-ot amit levettem egyben ,nem töltöttem vissza semmit, csak hónap végére -9000 volt számlámon, fizetésem annyival kevesebb volt ugye, most már -11.000 kamat, ha minden jól megy igy 2év után lesz egyben 420.000ft-om ha ezt rá töltöm számlámra akkor nem leszek adóságban és le is tudom mondani ezt az egészet? Google-n nem találok rá pontos választ, köszönöm előre is!

#bank #folyószámlahitel #egybenvisszafizetés
jan. 25. 00:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
+10.000ft körül van a számlámon, magyarul akkor nincs tartozásom?
jan. 25. 19:27
 12/17 anonim ***** válasza:

Nincs. Mert ebben a pillanatban nem hasznaltal ki belole semmit.

Le fogod tudni mondani.

jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon nagy, holnap bemegyek bankba aztán írok! Köszi szépen
jan. 25. 19:47
 14/17 anonim válasza:
Kérdező, azóta mi a helyzet? Most én is ezen a folyószámla hitelen gondolkodom, de számomra is érthetetlen ez a visszatörlesztés része. Kérlek írd meg, ha beszéltél a bankkal.
jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi olyan bonyolult. Ha kihasznalod akkor megy ra a napi kamat, ha nem akkor nem. Ha megy ra fizetes folyamatosan akkor nem fogjak megszuntetni, mert a jovairas torlesztesnek szamit.


Ugy szamolhatsz kb hogy minden nap vegen amennyiben minuszban vagy annyiszor kb 1000ftonkent kb 1ft a kamat. Tehat ha minusz 50kban vagy a nap vegen akkor kb 50ft a napi kamatod. Ezt minden nap megfizeted amig minuszban vagy(kvazi hasznalod) a bank penzet.


Nekem amikor egesz honapban 150k minuszban voltam akkor lett kb 4000ft a havi kamatom. Tehat minden napra kb 130-150ftba kerult hogy minusz 150k volt az egyenlegem

jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Hogy ha pl 350.000 Ft a fizetésem.

Igényelek 300.000 Ftot, amit mondjuk ma el is használok.

De holnap kapom a 350ezer Ft-os fizetésemet. +50.000 Ft lesz a számlámon. De ha az 50 ezret is elköltött akkor ismét “adós” vagyok?!

jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem hisz 0lesz egyenleged. Ha 51000et akkor minusz 1000 es kattog a napi kamat. De mivel jovo honapban kapsz ra penzt igy azza torleszted is.
jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!