Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut kártyával szeretnék...

Revolut kártyával szeretnék utalni dollárt (USD) az Amerikai Egyesült Államokba (USA) VISA kártyára (nem Revolut). Van erről tapasztalata valakinek? Működik?

Figyelt kérdés

jan. 29. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Kártyára nem lehet utalni, csak számlára.
jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Utalni számláról lehet számlára. Az hogy milyen kártya csatlakozik ezekhez a számlákhoz, abszolút szükségtelen információ.
jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Bankkártya nem vesz részt utalásban sem küldő sem fogadó oldalon.
jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem kérj segítséget egy olyantól aki màr utalt oda :D És igen szàmlára fogsz utalni nem kàrtyára
jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Revoluton a mobilalkalmazasban alul “Atutalas”, majd jobb felul “uj” majd “banki cimzett” majd “cimzett bankjanak orszaga”t beallitod USA ra es megadod a cimzett bankszamlajanak az adatait, ezt kovetoen megadod az osszeget es 1-2 napon belul meg is erkezik a cimzettnek az osszeg.
jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld és ment a próbautalás, főleg az utolsónak.


Próbaképpen utaltam tegnap 10 dollárt, kb. 1 órán belül meg is jött az értesítés, hogy az utalás sikeres, csak azt még nem tudjuk, mikor lesz jóváírva a másik számlájára. Én azt nem tudom meg, mikor érkezik meg, csak ha a másik szól, ugye? Innentől már biztos, hogy megkapja vajon, ha ez így átment?

Sajnos ki lett centizve a fizetés, ugyanis el kell döntenem holnap reggelig, hogy utalom-e a teljes összeget, vagy készpénzben kapja meg rokonoktól, akik holnap hazarepülnek. Ezért lenne jó megbizonyosodnom, tutira rendben lesz-e a fizetés, vagy marad a kp, ami nekem nagyon veszteséges lenne, hogy itthon a visszaadjam, mert most magas a dollár árfolyama és sok pénzről van szó.

Ha az amerikai bankot felhívják, ő vajon rálát az utalásokra, hogy folyamatban van 1?

Iyen tapasztalat van-e esetleg?

jan. 30. 08:18
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Napi szinten több milliárd darab utalás teljesül. Mi a f#szt lehet ezen ennyit parázni...?!?
jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a hasznos választ, nagyon érdekes volt....


Jó lenne kapni egy automatikus értesítést, hogy akinek utaltam, megkapta-e a pénzt.

jan. 30. 13:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Akinek kuldenel penzt aki toltse le a Revolutot es atutalod neki. Nem kotelezo fizikai kartyat kernie, majd o eldoni hogy hogyan vasarolja le vagy hogyan utalja at az amerikai szamlajara.
febr. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikeres volt a fizetés, semmilyen plusz költséggel nem járt, és 1 napon belül átért a pénz.
febr. 17. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!