Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van még esélyem valaha hitelre...

Van még esélyem valaha hitelre így?

Figyelt kérdés
Nem vagyok KHR listán, adósságom sincs. És a NETTÓ jövedelmem 500 ezer felett van. Viszont minden hónap elején elköltöttem 100 ezret szerencsejátékra. (Ezt úgy kell érteni,hogy a fizetési napon kártyával befizettem bet365-re,unibetre ekkora összeget. Vagy lottózóban fizettem kártyával.) Ezenfelül többet nem költöttem szerencsejátékra. Mivel évek óta így csinálom a bankom (OTP) elkönyvelhetett szerencsejáték függőnek vagy mivel látják,hogy bőven van még pénzem nem érdekli őket? Egyáltalán valaha kaphatok hitelt ha ennyit költök szerencsejátékra de se adósságom és hitelmentes kocsim, lakásom van? Vagy csak 3-6havi számlamúltat szoktak nézni?

febr. 25. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem, soha többet nem.
febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezt másik bank nem is látja.
febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az unibetet es a bet365ot biztos nem tudjak es nem ismerik fel, mert te nem nekik hanem egy penzugyi szolgaltatonak fizetsz. Pl ezert mukodik a mai napig is az unibet bankszamlas penzfelvetel, mert egy harmadik, nem szerencsejatekos feltol erkezik a penz.


En siman kaptam hitelt az otpnel unibetes feltoltesekre.

febr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!