Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Raiffeisen minek tiltja le...

A Raiffeisen minek tiltja le a kártyámat? Fel lehet e ezt oldani telefon hívás nélkül?

Figyelt kérdés
Akarok venni kryptót és pár 180 eurós fizetés után egyszer ideiglenesen leállította és most már le is blokkolta, letiltotta. Nem szeretném felhívni őket mert csak az idő megy vele. Nem értem mi jogunk van ahhoz hogy én mit veszek és mennyit költök a saját pénzemből. Az OTP is csinál ilyet?

márc. 11. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
LoLz
márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem szeretném felhívni őket mert csak az idő megy vele"


Ezzel a kerdessel nem megy?

márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Még fogok kb 2x annyit vásárolni mint most. Nem szeretnék ezzel vacakolni. Inkább aktiválnám újra az interneten mint hogy felhívjam őket. Én pénzem és azt csinálok vele amit akarok. Kissé felháborító szerintem.
márc. 11. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
ok
márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hintalow ***** válasza:

Valszeg az ilyen jellegű tranzakciók jókora rèsze visszaèlès a statisztikáik szerint, ezèrt a vèdelmi rendszerük (minden banknak több ilyen van) pár ismètlődő tranzakció után blokkolja a kártyát

(1 vásárlás nem gyanús jó esèllyel ebből a tranzakciófajtából a folyamatuk szerint de az ugyanott vègzett sok kis összegű tranzakció a tankönyvi iskolapèldája a visszaèlèseknek)

márc. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!