Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tartalmaz a Raiffeisen...

Mit tartalmaz a Raiffeisen Premium csomagokra szóló levele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én nem itt bankolok, de fontos lenne, hogy el tudjam olvasni azt a levelet,amit a bank küldöttek azoknak, akik addig prémium gold 2.0számlacsomagban volt,ezt megszüntetik. Erre vonatkozóan küldtek ki emailen vagy postán levelet. Ez egy szabvány levél, így személyes infót nem tartalmaz. Valaki tud segíteni? Nagyon köszönöm!



márc. 15. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmilyen level, aki Premium Gold 2.0 szamlacsomagban volt, az tovabbra is Premium Gold 2.0 szamlacsomagban van.

Nem szunt meg a szamlacsomag, csak nem lehet mar igenyelni.

márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Részeg vagy kérdező?
márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:

A "Premium Hírlevél 2024/1"-re gondolsz? Most jött 12-én.

Reklámok vannak benne, semmi lényeges:

- menjen kedvezményesen az Aquaworld-be

- kérjen hitelkártyát

- lépjen be az önkéntes nyugdíjpénztárba.


Nem ebben a levélben van, de 2024. február 1-től valóban új prémiumszámlák születtek, más feltételekkel.

De a régebbi számlák nem változtak. Csak annyiban, hogy véget ért az akciós könnyítés és egy összegben kell a 400 ezret beutalni. És az értékesítésük megszűnt.

márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2-es ,te igyál helyettem is!

márc. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!