Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Wolt csak úgy minden rendelé...

A Wolt csak úgy minden rendelés nélkül leemelt a kártyámról egy nagyobb összeget. Telefonszámuk nincs. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy sms-t, hogy a Wolt leemelt a bankkártyámról egy nagyobb összeget, mintha vásároltam volna náluk. Csakhogy én évek óta nem vásároltam náluk semmit. Ügyfélszolgálati telefonszámuk nincs. Hogy lehet őket egyáltalán elérni?

És mitől lehet ez? Mit tudok most tenni?



ápr. 9. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Felhivod a bankod, kersz chargebacket, majd meglatod pik pak megtalal a woltos support
ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Chaten el lehet erni oket az oldalukon is, azonnal reagalnak. Pl gyakori helyett erdeklodhetnel ott...
ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2: Milyen chaten? Azt írják hogy a saját alkalmazásukban lehet velük beszélni. Csakhogy én nem akarok ezek után egy ilyen alkalmazást feltelepíteni.
ápr. 9. 18:50
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
2 vagyok: tevedsz, a webes feluleten is tudsz veluk chatelni! Azt irtad, korabban mar rendeltel toluk, aklor van mar accountod... belepsz es megkeresed a menuben a support lehetoseget.
ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A banknál azt mondták, hogy 4000 ft-ba kerül a chargeback, telefonon nem lehet kérni csak személyesen fiókban vagy faxon. De ki használ ma még faxot?


#4: Ezer éve vásároltam náluk, az aplikáció sincs telepítve a mostani telefonomra és az accountomat sem tudom. Azon kívül szerintem passzolni fognak, ismerem az ilyen cégek hozzáállását.


Azt viszont szeretném tudni, hogy hogyan lehetséges fizetni úgy bankkártyával, hogy a kártya fizikailag nálam van, netes vásárlásnál meg ha jól tudom sms kód és telebank kód is kell? Erre a bank is csak azt mondta, hogy nem tudják.

ápr. 9. 21:15
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Első kérdés:

Melyik banknál vagy? (Igen, számít! Ne tereld el, csak írd le a bank nevét!)

ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
MBH Bank
ápr. 9. 21:33
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Sejtettem, rögtön eszembe jutott a küldés után, hogy az MBH esetében viszont pontosítani kell. Előtte melyiknél voltál?

Takarékbank, BudapestBank, vagy MKB?


(Ez azért lényeges, mert hiába haladnak egész tűrhetően az egységesítéssel, bizonyos dolgok (például a jogosulatlannak vélt terhelések kezelése) még más feltételekkel mennek, attól függően melyik bank ügyfele voltál eredetileg.)

ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Korábban MKB.
ápr. 9. 21:41
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Rendben. Átolvasom az ehhez kapcsolódó ÁSZF-eket, Kondíciós listákat.

Abban benne lesz, a Chargeback igénylésének módja, illetve (ha van, mert ezt egyébként furcsállom, nem szabadna lennie) díja.

ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!