Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 4 hónapja nincsen munkám és...

4 hónapja nincsen munkám és nem kapok semmilyen ellátást jelenleg. Keletkezett mínusz a számlámon. Mi lesz ebből, ha nem fizetem egy ideig ki?

Figyelt kérdés

3000 forint mínusz jött össze a bankszámlámon. Nincsen munkám semmilyen pénz nem jön rá. Nem akarom megszüntetni, mert kell majd munkabér átutaláshoz, amint lesz munkám, illetve ingatlaneladás előtt állok, ahhoz is.



Megszüntethetik, ha nem fizetem még ki pár hónapig?


ápr. 18. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nincs 3000 forintod, hogy kiegyenlítsd? Mégis hogy nem döglesz éhen, lelegeled a füvet vagy mi? Menj el vérplazmát adni, abból amit érte kapsz kiegyenlíted a számlát, problem solved.
ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki tudom egyenlíteni, de ha majd lesz munkabérem, abból is lemehet...
ápr. 18. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ne, szüntetik meg, ellenben egyre több és több lesz a tartozás rajta.
ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Menj el egyszer verplazmat adni es egyelitsd ki.


Mert sokaig nem marad ugy foleg hogy nem jon ra semmilyen osszeg.

Egy ido utan felmondjak anszerzodest es atadjak egy koveteleskezelonek es pikkpakk a par ezerbol par tizezer lesz.

ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!