Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért zuhan az OTP optima...

Miért zuhan az OTP optima értékpapír árfolyama? Kb. mikor várható változás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is optimás vagyok. Zuhan? Elég régen kértem portfóliót, de igazából nem szabadna neki zuhanni, mert mindenhol az OTP sikereiről hallani. Azt olvastam, hogy hatalmas nyereséggel zártak legutóbb. Na holnap kérek kimutatást.
2010. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem annyira drasztikusan zuhan, de napról napra gyengébb

:( év elején viszont nagyon jó volt, ezért nem értem mi történik most

2010. nov. 23. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy az optimában milyen értékpapírok vannak, de maga az OTP részvény az esik a grafikon alapján, szóval nem túl meglepő ha az OTP optima is esik...
2010. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A magánnyugdíjpénztárak tudomásommal befektetési jegyeket is vásárolnak.Miután a kormány kikezdte a pénztárakat,azok piacra dobták a befektetési jegyeiket(az optimát is)A túlkínálat vezetett az árfolyam eséshez. Én két hete túladtam a befektetési jegyeimen.Az árfolyam ismeretében jól tettem.
2010. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!