Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Budapest Bank 90 nap után...

A Budapest Bank 90 nap után felmondhatja-e a hitelemet azért mert kevesebbet fizetek havonta a szerződésben előírt kötelezettségnél? 40. 000 Ft/hó van előírva, és Én havonta csak 20. 000-25. 000 Ft-ot tudok fizetni immár 3. hónapja.

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,felmondhatja,mert nem a szerződés szerint rendezed a számládat..Ha csak ennyit tudsz fizetni akkor eleve úgy kellett volna csinálnod,hogy kérsz egy részletfizetési kérelmet,megírva,hogy havonta X.összeget tudsz fizetni ez és ez okból..Persze az összeget befizeted,hogy a bank lássa,hogy ezt azért komolyan gondoltad.Amíg elbírálják a kérelmedet addig is fizetsz nekik...HA elutasítják akkor legfeljebb újra kérsz kérelmet,és csak a + kamatokat kell fizetni rá,de nem bontja fel a szerződést..Mivel te ezt nem tetted meg ,csak azt,hogy kevesebbet fizetsz mint amennyit kell,így a bank szerződés be nem tartása miatt felbonthatja..A büntetés mellett a kamatokat is fizetni kell..Még nem késő kérelmet beadni..
2011. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam egy darabig,és mi lett a vége?Felhalmoztak nekem egy halom büntetést fizetési felszólitó levelek dijaira 15000 Ft/db.Majd kiderült,hogy amiket feladtam a pénzintézet,szépen be könyvelte magának a felszólitó leveleire.Tehát,mintha nem fizettem volna semmit a törlesztésre.A hab a tortán,hogy végül több lett a bünti,mint maga az elmaradás.
2011. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért tisztázzuk, hogy szóltál-e a banknak előre, amikor már tudtad, hogy gond lesz?

Ha nem szóltál, akkor valóban szerződést szegtél.

2011. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom. Hogy mindenre fussa muszáj ebből elhagyni, 27000 kezdtem és 45000-nél tartok. Mi csináltuk azt is, hogy befizettünk mindent és 3000 ft maradt egész hónapra. Borzalmas volt. Élni kell valamennyi pénz.
2011. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van,valamiből élni kell.Most én ugyanebben a cipőben vagyok,vagyunk.Lassan kenyér gondok vannak a törlesztő részletek miatt,már mindenről lemondtunk.
2011. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!