Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezt a kocsit bank veszi meg...

Ezt a kocsit bank veszi meg nekem hitelre vagy a tulajdonosnak kell fizetnem havonta?

Figyelt kérdés
( [link] )
2011. jún. 6. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A kocsit ha van 379.000 forintod akkor te veszed meg a második tulajdonostól (hölgytől)

Ha banktól veszel fel kölcsönt,akkor a bank ad neked pénzt,és abból fizeted ki a kocsit.A tartozás részletét meg a banknak fizeted kamatostul.

A bank nem fogja neked megvenni a az autót.Ők ezzel nem foglalkoznak,csakis hitelt adnak..

2011. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na basszus nem hiszem el, ugyanezt az autót néztem ki én is magamnak!!!
2011. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanis én is kocsit akarok nézegettem az ajánlatokat, találtam olyan finanszirozót (nem bank de ad kölcsönt, méghozzá elég olcsón-gyanusan olcsón) aki kifizeti a kocsit a Te nevedben, gyakorlatilag ők veszik meg neked és minden papirmunkát átvállalnak!
2011. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Autó Everest Kft.


"Hitelkérelmét optimális esetben pár óra alatt elbíráltatjuk a kiválasztott bankkal!


Amit önnek ehhez tennie kell: e-mailben, faxon, vagy személyesen eljuttatni hozzánk a személyes papírjait, valamint a kiválasztott gépkocsi forgalmi engedélyének a másolatát. A dokumentumokkal a hitelbírálatot elindítjuk az ön részére. A bírálatot követően aznap, vagy másnap a gépkocsit átíratjuk az ön nevére, és az eladónak készpénzben cégünk azonnal kifizeti a felvett hitelösszeget, így az eladónál készpénzes vevőként léphet fel.


Hitelkérelemhez szükséges papírokat személyre szabottan megtalálja honlapunk erre irányuló oldalán: www.autoshitelek.hu


Már 20% önerőtől megvásárolhatja a kívánt gépkocsit, akár 96 hónapos futamidőt is. (2010.március 1.-el a PSZÁF rendelet alapján magánszemélyeknél a min. önerő 25% Forint alapú hitelek esetén, 40% Euro alapú hitelek esetén és 50% CHF alapú hitelek esetén. A maximális futamidő 84 hónap. Cégek és egyéni vállalkozók esetében nem történt változás!)


Mivel az Autó-Everest Kft fő tevékenységi köre a gépkocsik értékesítése, ezért ellentétben a hitelirodákkal, kedvezőbb ajánlatokat tudunk biztosítani önöknek, továbbá a megvásárolni kívánt gépkocsira hozzáértő kollégánk díjmentesen műszeres-állapotfelmérést végez, hogy ön meggyőződjön a gépkocsi valós állapotáról. A helyszínen minden szükséges dokumentációt elvégzünk ön helyett. (eredetvizsgálat, átírás, kötelező-, casco biztosítás megkötés, valamint igény esetén biztosítunk 1 éves használtautó garanciát gépkocsijára.)

Minimális hitelösszeg: 400.000 Ft"


Ez hasonló az első lehetőséghez amit elküldtem csak egy másik cég. Nem tudom mennyire megbizhatóak én egy kicsit félek nem valami uzsorabanda-e ami aztán eltünik a pénzzel. Manapság nagyon óvatosnak kell lenni.

2011. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az autó jó állapotúnak tűnik.

Nekem van másik amit kinéztem, ugyhogy drukkolok hogy a Tiéd legyen! Kicsit félek az autóvásárlástól hátha pl azért adják el mert valami gond van vele, én meg majd minden héten hordhatom szervizbe! A km-t kérdezd meg, az is fontos és majd irj légyszi hogy hogyan lett, milyen hitelt lehet kapni és mennyiért mert én bankoktól nem találtam kedvezőt, ilyen autókereskedős cégektől viszont jó ajánlatokat kaptam! Csak felénk sajnos nincs irodájuk ezért azt irták nem tudnak nekem segiteni!

2011. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezért én nem fizetnék
2011. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó miért nem adnál ezért pénzt? Mindennek ára van, szerintem ez az autó jobb és modernebb sok ember ennél sokkal rosszabb szinte roncs autókra kiad ennyi pénzt vagy még többet! w

Kérdező! a www.hasznaltauto.hu-n van egy olyan lehetőség, hogy finanszirozás autók adatlapjáról is rá lehet kattintani akkor kitölti az adott autó adatait magától a rublikákat és be lehet állitani hogy mennyi pénzt szeretnél felvenni, mennyi időre ezek után kihozza a finanszirozók ajánlatait. Általában max. 30 ezer ft körül adnak 400 ezret én ennyit akartam felvenni(van amelyik 21%-os THM-ű 12 hós futamidőre állitottam be) Ott találtam ezt a hitelnyujtó céget is, csak sajnos nincs irodájuk felénk igy nekem nem segitenek kénytelen vagyok a bankok 40%-os THM-ü autóhitelei közül válogatni. Kész ráfizetés.

2011. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!