Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy banknak visszafizettem...

Ha egy banknak visszafizettem kb két évvel ezelőtt az autóhitelmet, akkor ha egy másik autót szeretnék venni és az adott kereskedésben van ilyen bank, akkor érdemesebb felvennem a hitelt? Díjazzák azt ott a bankban?

Figyelt kérdés
Valamint ha hitelt szeretnék felvenni autóvásárláshoz egy adott kereskedésben, akkor csak attól a hitelintézetektől lehet felvenni akikkel ők szerződésben állnak, vagy én is vihetek valahonnan hitelkalkulációt, hitelelfogadást?
2011. jún. 18. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

ha normálisan, késés nélkül befizettél minden részletet akkor nem valószínű, hogy gond lenne


pl. cetelem banknál volt már néhány hitelünk, nem sok de főleg áruvásárlási, időben törlesztettünk és folyton küldik az ajánlatokat, hogy ilyen hitelt olyan hitelt vehetünk fel...

2011. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy díjazzák-e a hűséget. Azt viszont igen és nagyon javasolom, hogy nézz meg, más nem a kereskedésben ajánlott bankot is, mert érhet meglepetés. De azt a bankot is érdemes felkeresni akit a kereskedésben ajánlottak, mert lehet nem egyezik az ajánlat. Ha találsz jobbat, el fogadják azt is.

Ez így igaz a kötelező biztosításra is.

2011. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!