Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakás árverezés? Átadták...

Lakás árverezés? Átadták hitelemet faktoringnek felmondták,14 év lenne vissza még. Ilyenkor mikor várhatom a következményeket, vissza kell fizetnem szocpolt? Mennyi időm van még a házban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 11:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

kösznöm válaszod kérdésem re te voltál az eggyetlen

megértő ember !

2011. júl. 14. 12:33
 12/25 anonim ***** válasza:
Miután hasonló cipőben vagyok, csak nekem nem faktoring cég miatt, hanem behajtó cég miatt, és ők mondták, hogy nagy szerencsével jövő májusig maradhatunk.
2011. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ez szép,hogy próbálsz neki segíteni.Én írtam az elején,hogy nincs két egyforma eset.Most TE! pedig rámagyarázod a helyzeted az övére.Ezzel nem biztos,hogy segítesz neki,sőt biztos,hogy nem.ennyi.
2011. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
És segélyre melyik bank adott hitelt?Ha volt akkor munkád, akkor most miért nincsen?3 gyermekre szépen kapsz mindenféle segélyt, anyaságit, csp, meg mit tudom én.Úgyhogy ne mesélj.Ha nincs férjed, akkor kapsz gyerektartást,ha van, akkor ő miért nem dolgozik?Ha dolgozik, akkor meg a havi pénzetek-ha minimálbért keresne- akkor is 150-170ezer körül van.Együtt érzést?Majd, ha nem írsz mindenféle ostobaságot, akkor kapsz.
2011. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Igen akkor még volt munka sajnos most nincs okai vannak .itt nem lehetséges leirni mindent ami az emberel történt.

én nekem kérdésem volt evvel kapcsolatban segítséget kértem hasonló helyzet -ben lévőktől.Nem jó módomban nem tudtam fizeti és nem én vagyok Magyarországon, az egyetlen és a keresetem mesze van a 170 ezertől Sajnos !!

2011. júl. 14. 14:11
 16/25 anonim ***** válasza:
De nem is 28.000.-, mint írtad.A többi segélyt lefelejtetted, amit kapsz a gyerekekre...
2011. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem kérlek,csak azt letiltják végrehajtási ügyben,csak az ember nem akarja irni de ilyen jó matekosok kiszámolják mennyi van a péntálcába,de sajnost azt nem kapom kézbe!
2011. júl. 14. 14:17
 18/25 anonim ***** válasza:
Ja, hitel hitel hátán, mégis min csodálkozol???
2011. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Nem hitelért van tiltva a számla,hanem közüzem miatt,de nem magyarázkodom köszi a segítséget,mi lenne ha kérdésre is válaszolnál? nem csak vájkálnál az anyagiaknál.

Nálad biztos jól megy,a neten azért vagyok segítséget kérek.te meg unatkozol....

2011. júl. 14. 15:09
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy szemétládák vagytok -tisztelet a kivételnek- nincs a kérdezőnek elég baja?

Majd ha a ti seggetek alól húzzák ki a házat és a lombok alól írjátok neten az idióta válaszaitokat, akkor rájöttök, hogy Magyarországon nem 500.000 semmirekellő idióta hülye él aki belerokkan a bankhitelébe, hanem ezeket az embereket nem kicsit megvezették.


Kérdező! Szerintem a sok nagypofájúnak nem azért nincs hiteltartozása, mert akkora király, hanem mert szóba nem állt velük egy pénzintézet sem amikor hitelért kuncsorogtak.


Írj egy privátot, mert ez itt nem társaság.

2011. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!