Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakás árverezés? Átadták...

Lakás árverezés? Átadták hitelemet faktoringnek felmondták,14 év lenne vissza még. Ilyenkor mikor várhatom a következményeket, vissza kell fizetnem szocpolt? Mennyi időm van még a házban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 11:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Jobbat sajna én sem tudok írni az előttem írónál.

Ezekkel a ...... ne foglalkozz, itt élik ki agresszív ösztöneiket.

Amikor felvettük a hitelt,átgondoltuk, tudjuk-e majd fizetni. Mi kb. plusz 30 % törlesztővel is számoltunk,az árfolyam ingadozása miatt.DE most már plusz 50%-nál tartunk, és ez még csak emelkedni fog,kérdezem én honnan kellett volna előre látnom egy gazdasági világválságot ha az elemzők se látták?

2011. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Egyetértek, amikor én felvettem a hitelt sem tudtam előre, hogy munkanélküli leszek, ahogy sokan mások sem. Tehát ahelyett, hogy belerúgnátok az amúgy is lelkiekben is rossz helyzetben lévő emberekbe, mutathatnátok együttérzést.
2011. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
De könyörgöm, azt igen is bele kell kalkulálni, hogy munkanélküli lehetek!Hiszen azt sem tudod, hogy holnap élsz-e még.A mai munka olyan, mint a kutya vacsorája.Ma van, holnap nincsen.Azt kellett volna figyelembe venni, hogyha nem lesz munka, akkor is tudom-e fizetni a hitelt.És akkor, ha ezt átgondolod, ugye már nem is mennél bele?
2011. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:26


Valahol a megfontoltságodat méltányolom, de ha mindenki így gondolkodna, akkor ugye senki nem venne fel hitelt és a bankok tönkremennének.

AMI UGYE NEM FORDULHAT ELŐ!!!


Na, akkor mi lenne?

Az Állam konszolidálná őket a Te, meg az én pénzemből és indulhatna elölről minden.

2011. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mai munka....

köztisztviselő/kormánytisztviselő vagyok, ugye ez még pár éve biztosnak tűnt, lehetett rá alapozni.Ugyan ki gondolta volna, hogy pár év múlva régiósodunk, meg kormányhivataloskodunk, meg már az utolsó irattáros politikai nézeteiről érdeklődnek a górék. Aztán csinálnak egy olyan helyzetet, pl. nem akarsz minden nap 2 kisgyerek mellett átjárni egy másik megyeközpontba dolgozni, de szemét vagy!!! Itt a felmentésed....

2011. júl. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!