Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Leg Magic? Kinek milyen...

Leg Magic? Kinek milyen tapasztalatai vannak vele? Hasznos? 1 hónap alatt észrevehető egy kis változás?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves lány vagyok. Eléggé erősek a combjaim és szeretném szeptemberre azt elérné hogy látványosan kisebbek legyenek. Kaptam egy ilyen gépet anyuéktól és szeretném ha leírnátok, hogy nektek bevált-e, egy nap mennyit mentetek rajta és mellette még mit csináltatok? Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. júl. 12. 11:46
1 2
 1/12 bix ***** válasza:
35%
erős? ez zsír vagy izom?
2011. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is van:) sztem hasznos, bár rajtam nem látszódott változás, de nem használtam igazán xD Nem vagyok egy kitartó fajta, így 1 hét után és összességébe véve negyed óra után feladtam :D:D:D:D


Azt javaslom h ne db-ra csináld, hanem időre. Először talán még 1 perc is megterhelő lesz, de szépen lassan beleszoksz és már akár 10 perc is akadálytalanul menni fog.

Plusz ha csak úgy unatkozol akkor is pattanj fel rá ha csak egy percre is...


Mellette nagyon hasznos lehet a futás

2011. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem még "erősebbek" lettek tőle a lábaim, ha érted mire gondolok. meg is mondom miért. izmot épít, nem zsírt éget, mint pl a futás, biciklizés, úszás. nem fogsz tőle fogyni, a zsírpárnák alá beépülnek az izmok, de a háj nem fog eltűnni, ergo vastagabb leszel. koplalás mellé mondjuk jó, de azt meg nem ajánlom.
2011. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bix ***** válasza:
0%

" meg is mondom miért. izmot épít, nem zsírt éget, mint pl a futás, biciklizés, úszás."


bárcsak ne mondtad volna meg... ember ugyanazzal a gyakorlattal lehet építeni izmot is és fogyni is. a kaja a kulcsa az egésznek. ha te fogyni akartál vele akkor elbsztad a diétádat konkrétan...


az izom építéshez kalória többlet KELL, a sok fehérje vitamin és egyéb nyalánkság mellett. többet kell bevinni mint amennyi aznap edzéssel együtt elhasználtál...


a fogyáshoz kalória hiány kell.


megvan?

2011. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor én 1200as kcal bevitellel miért nem fogytam tőle?
2011. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Porfogónak jó lesz.
2011. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

én is a szüleimtől kaptam, sajnos nem igazán vált be, pedig rendszeresen csináltam.. :( azt mondom, járj el futni, az hatásosabb + az egész testedet átmozgatja, ugyanakkor elsősörban a lábaddal dolgozol.

de ha neked sikeres lesz, annak csak örülni lehet :)

2011. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én 2 éve vettem egyet, 1 hónapig naponta/2 naponta csináltam azt a gyakorlatsort, ami a mellékelt cd-n található, és fogytam kb. 5 kg-t, de azt tartósan. Persze fontos mellette a folyadékbevitel, és ha még jobb és látványosabb eredményt szeretnél, akkor ajánlom a futást mellette. :)
2011. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bix ***** válasza:

"akkor én 1200as kcal bevitellel miért nem fogytam tőle?"


mert nem annyit ettél. ne etess már... 1200 kcal az magában is jelentősen kevesebb mint egy átlag ember napi igénye... ettől már eleve fogynod kellett volna. mivel fogyni és izmot építeni nem lehet egyszerre, ezért valszeg a zsírodból se lett izom, egy magyarázata van, nem annyi volt a kajád mint amennyit hittél...h

2011. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TheFPSVik válasza:
Nekem édesanyámnak van ilyenje járt hozzá egy dvd is eléggé sprotos srác vagyok de én se birtam végigcsinálni a dvd-t...szóval még nekem is edzenem kell :D igaz hogy inkább felsőtestre gyúrok és lábra csak ritkán 15/f
2011. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!