Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet erre megoldást találni?

Lehet erre megoldást találni?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve. Van egy személyi kölcsönöm és egy hitelkártyára kértem adósságrendezőt. Ez nem is lenne olyan sok, mert a 120.000ft-os fizetésemből mindösszesen 30.000-et jelent havonta. Sajnos egy váratlan betegség miatt azonnal pénzre volt szükségem ezért igényeltem a porvidenttől és egy hitelkártyát is kaptam a citibanktól. A dolgok nem úgy alakultak ahogy szerettem volna így ezeket gyakorlatilag februártól nem fizettem. Persze Khr listára kerültem. Szeretném én ezeket rendezni, de már nagyon szorít az idő...kértem valamilyen megoldást ezekre, de sajnos nem tudom teljesíteni. Nem rendelkezek olyan komolyabb összeget érő tárgyakkal amit eladhatnék. A lakásomon egyik családtagomnak élvezeti joga van. Autóm nincs...nem tudom mit tegyek.
2011. szept. 27. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb mennyi a totál tartozás? Tehát van

-személyi kölcsön

- hitelkártya -adósságrendező

- provident

- citib. hitelkártya


Jól értem? És egyiket sem rendezted még? Vagy az első kettőt fizeted, és a többit nem?

2011. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetro ***** válasza:
konkrét számok nélkül nehéz válaszolni
2011. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
citib. 95000-ezt nem rendeztem. provident 11000ezt is régóta nem fizetem. a többit folyamatosan fizetem. a többi tartozás összességében kb 700.000ft
2011. szept. 29. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!