Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet nem ide tartozik de...

Lehet nem ide tartozik de jobban érzem magam hogy itt teszem fel a kérdést. Hogy is működik a fizetés a Vateránál? Vettem egy videókártyát.

Figyelt kérdés

Vettem egy videókártyát és azt írták hogy xy számlaszámra utaljak xy pénz xy nevére Raiffaisen bankon keresztül.

Szóval ha én bemegyek úgy egy bankba(raiff.be) ott adnak egy csekket kitöltöm odaadom a pénz(gondolom felszámolnák pár száz Ft. kezelési költséget) és ők elküldik az eladónak a pénz és ha minden jól megy pár nap múlva megkapom a VGA..akkor is fizethetek rajtuk keresztül ha nincs náluk számlám?

Előre is köszi! :)


2011. szept. 28. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

besétálsz megmondod egy számlaszámra szeretnél befizetni,kitöltesz egy kis papírt amire ráírod a számlaszámot nevet ezt azt amire befizetsz,beadod a pontos összeget,nem többet, és kisétálsz.

pár nap múlva megkapod a VGA-t (vagy nem) és örülsz.

2011. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Ment a zöld :)
2011. szept. 28. 22:08
 3/3 anonim válasza:

Nem baj ha nincs ott számlád, bemész, kitöltöd az utalási papírt (vagy megkéred az ügyintézőt és ő kitölti), és NEM kell kezelési költséget fizetned. Mivel az ő bankjába mész fizetni, így azonnal a számláján lesz a pénz.

Én is gyakran veszek-adok a Teszveszen, Vaterán :)

2011. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!