Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Végtörlesztett már valaki a...

Ditke9 kérdése:

Végtörlesztett már valaki a Budapest Banknál, vagy más banknál? Érdeklődtem a bankban személyesen és a tőketartozáson felül még be kell fizetnem biztonsági tartalékot, kamatot, adminisztrációs díjat, összesen 722 CHF-ot.

Figyelt kérdés
Állítólag ezt a végtörlesztést követő 2-3 héten belül majd vissza fogják utalni. Szerintetek ez jogos így?Miután az adósságomat rendeztem milyen jogon ül a bank a pénzemen még 2-3 hétig? A banki ügyintézőt hiába kérdeztem nem tudott válaszolni. Más bankoknál is van ilyen ?
2011. nov. 6. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A kamat az jogos, az tartalék nem biztos, adminisztrációs díj pedig biztosan nem, bár nekem ez lenne a legkisebb gondom ha lenne miből végtörleszteni...
2011. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Ersténél végtörlesztettem. A végtörlesztés napjáig esedékes kamatot és kezelési költséget kellett megfizetni, semmi mást. (Ez ugye az előző havi törlesztés óta eltelt részhónap után. Azt is kedvezményes árfolyamon számolták el.)


A törvény egyértelmű, semmi extra költséget nem számolhatnak fel, utólag visszatérítendőt sem.

2011. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!