Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha az Euronicsban egy 129.999-...

Ha az Euronicsban egy 129.999-es TV-t hírdetnek, ami Cetelem Hitelkártyával csak 116.999 Ft, és ennyit KP-ban ki tudok fizetni egyből a Cetelemnek, számíthatok-e egyéb költségekre a 116.999-en felül?

Figyelt kérdés
Itt gondolok előtörlesztés miatti költségre, kezelési költségre, hasonlókra, amit még rámsózhatnak. Nekem rendelkezésemre áll az összeg, utána nem is használnám többet a hitelkártyát, akár el is dobnám, csak egyszeri olcsóbb vásárlás miatt érdekelne. Meg lehet ezt csinálni? Ha igen, miért éri meg a Cetelemnek, vagy az Euronics-nak, hogy ilyen olcsón elkótyavetyélnek egy ilyen TV-t? Vagy arra gyúr a Cetelem, hogy a lakosság nagy része úgyse tudja kifizetni? Csúnyán néznek azokra, akik egy összegban az elején kifizetik?

2011. nov. 17. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A bankokat az erdekli, hogy hasznaljak a penzed. Termeszetesen kifizetheted a teljes osszeget egyben, ennek ok kevesbe orulnek, de le van sz.rva hogy ki mit gondol es hogy ki nez csunyan. A bankos neni aki a pultban ul? O is csak a munkajat vegzi es orul hogy van allasa.


Nyugodtan hivd fel a cetelemet es kerdezz meg mindent, mert mi nem vagyunk bankosok es a kisbetus reszt mindig olvasd el!

2011. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A0001 válasza:
10 ezer forint nyereség nem nagy összeg, ahhoz képest, amekkora kockázattal jár a Cetelemmel szerződést kötni. Ráadásul vannak egyéb költségek is, amit mindenképpen ki kell fizetni ( kártyahasználati díj, stb.) Én visszafizettem a pénz egy összegben, aztán kilencedikén levonták megint egy összegben még egyszer.
2012. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!