Katka198705 kérdése:

Hitel adóstárs nélkül?

Figyelt kérdés
Hiteltanácsadót keresek aki tudna abban segíteni hol kaphatnék hitelt. Munkahelyem van igazolható jövedelemmel és a megvásárolandó ház jelzálogként bejegyezhető. Amelyik bankban eddig jártam adóstárs bevonását kéri de ilyen embert sajnos nem tudok.
2011. nov. 30. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi a fizetésed?
2011. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
60600 Ft a nettó jövedelmem. Ezért kérnek adóstársat
2011. nov. 30. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem fogsz olyan bankot találni, ahol adóstárs bevonása nélkül adnak jelzálog hitelt.

Szüleim jövedelme anno a duplája volt a tiednek, de még így is az összes bank adóstársat kért. Szóval nehéz lesz olyan megoldást találni, hogy ekkora összeget adóstárs nélkül felvehess. Amúgy ez a valós vagy csak az igazolt jövedelmed illetve havi juttatásod? Mert ha tényleg ennyit keresel havonta ne is próbálj meg hitelt felvenni, különben hónap alatt szarba kerülsz.

2011. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez az igazolt jövedelmem. a párommal együtt vennénk fel de neki nincs igazolható pedig ő 3x ennyit keres csak alkalmi munkavállalóival mivel a főnöke nem akarja bejelenteni
2011. nov. 30. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonló jövedelemmel "rendelkezem" és 2milliót szerettem volna felvenni és szószerint kinevettek a bankokban.7 banknál próbálkoztam-hiába.Sirógörcs kerülgettett a végén.Adóstárs biztos ,hogy kell sőt még a férjed nem dokumentálható jövedlmét is be kell irnod mint a család jövedelme.Ez az idegek harca.
2011. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez a 8 órás minimálbér és számlára érkezik?

mennyi lenne a vételár és mennyi hozzá az önerő?

2011. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen OTP-s számlára érkezik. a vételár 800 000FT de kellene még 700 000Ft a felújításra tehát 1 500 000 Ft ra van szükség. Önerő 100 000 Ft van
2011. dec. 1. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:

húha...

itt a fedezet a legnagyobb gond.

a legtöbb banknál 4 millió ft a minimális HB érték, így ezt nem fogadják be.

szerintem takarékszövetkezeteknél kellene érdeklődni, de oda is kevésnek érzem. személyi kölcsönnek nagy a törlesztője, Neked kicsi a fizetésed...

hacsak nincs más fedezet, akkor sajnos nem tudjátok megvenni ezt a házat...

2011. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!