Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezt, a mondatot hogyan értelme...

Ezt, a mondatot hogyan értelmeznéd? Devizahitelesek segítése téma.

Figyelt kérdés

"2011. szeptember 30-án a minimálbér összegét elérő, és 90 napot meghaladó késedelembe esett deviza jelzáloghitel-adósok tartozását – amennyiben a deviza jelzáloghitel átváltására korábban nem került sor – forintra váltják, és a tartozás 25 százalékát elengedik 2012. május 15-ig, feltéve, hogy a devizakölcsön-szerződés megkötésekor a fedezeti ingatlanok forgalmi értéke összesen a 20 millió forintot nem haladta meg."


Mit jelent az,hogy "a tartozás 25 százalékát elengedik 2012. május 15-ig"?

Most a tőke 25%-át? De mi az,hogy május 15-ig, Ezt nem értem. Május 15 után mi van?


2011. dec. 15. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Május 16. :)


Én úgy értem, hogy a tartozás (tőke+ felgyúlt elmaradt kamat és kezelési költség.)

A május 15 meg nyilván határidő, amíg ezt kérni lehet.

2011. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!