Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hova tegyem a pénzem, ez esetben?

Hova tegyem a pénzem, ez esetben?

Figyelt kérdés

Egy autóra szeretnék gyűjteni, havonta 90 ezer forintot szánnék rá 4 hónapon át azaz májusban tervezem megvenni az autómat! K&H banknál vezetem a számlám, de én úgy szeretném raktározni a pénzem hogy 4 hónapon át ne tudjak hozzányúlni egyáltalán.


Na most olyat halottam már hogy tedd be a postára? Hogyan kell betenni a postára? Vagy a bankomnál érdeklődjek ilyen ügyben, vagy mit javasoltok ti?


2012. jan. 8. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen menj be a bankba, és köss le a számlán lévő pénzből 90 ezret, majd minden hónapban tedd meg ugyanezt. kb kéthavi lekötést válassz. Így nem tudod elkölteni, és még kamatot is kapsz.
2012. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha államcsőd lesz akkor nem bukom a pénzem?
2012. jan. 8. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz államcsőd, idióták! De ha azt hiszed, hogy az lesz, akkor mivel tankolnád az autódat?
2012. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha államcsőd lesz,akkor bárhol tartod a pénzed,elbukod.
2012. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha van hosszútávú megtakarításod, akkor tedd be mellé eseti díjba, ha nincs akkor indíts egyet! Gondolom később is lesznek céljaid, nagyobb autó, nagyobb... , tedd nemzetközi kötvénybe, így nem bukod, ha valami történik MO-on.
2012. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a pozitív válaszokat
2012. jan. 8. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Cib-nél van egy olyan, hogy Malacpersely. Szerintem ezt Neked találták ki. :)

[link]

2012. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!