Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan zajlik a kártya átvétel...

Hogyan zajlik a kártya átvétel OTP Junior kártya esetében?

Figyelt kérdés

Nemrég igényeltem meg az interneten keresztül első bankkártyámat. Azt tudom hogy mivel saját magam választotta képet kértem rá, az 1000 Ft lesz, de az is érdekelne hogy ezen felül lesznek-e még egyéb költségek, amit ott a bankban átvételkor ki kell fizetnem. Valamint mennyi az a minimális összeg, aminek a kártyámon minimum rajta kell lennie?

Segítő válaszaitokat előre is köszönöm

19/L


2012. jan. 22. 10:50
 1/2 OTP Segítünk ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A MasterCard Online Junior Sajátkártyára az egyedi kép legyártása 990 forintba kerül. Ezt az összeget a bankszámládra terheli a bank, így érdemes minimum ennyi pénzt elhelyezni a számládon. A kártya átvétele egyébként díjmentes, személyi igazolványt fognak kérni tőled az azonosításhoz.

2012. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséged! :)
2012. jan. 24. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!