Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Eltűnt a kártyámról a pénzem,...

Eltűnt a kártyámról a pénzem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
15 napja rendeltem az internetről egy terméket, ami elvileg egy ingyenes próbatermék volt, csupán a 6 dolláros postaköltséget kellett fizetni. Meg persze nem érkezett, ma viszont sms a banktól igen, hogy 40 dollárt ugyanezek levontak a következő havi adagért. A kattintgatós szerződésben benne volt, hogy ismétlődően küldik és vonnak, de ez nekem nem kell, már töröltem az egészet. Azt se értem, hogy miután az eredeti 50 dollárt nem tudták levonni, mert nem volt annyi, levontak 40et... Online számlámon megnéztem, a függő tételek között van, ezt hogyan tudnám visszavonatni a bankkal?
2012. febr. 22. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy..tipikus "netes átvágás". Rendeltél egy terméket, megadtad a bankszámla adatiat..és innentől kezdve azért von le pénzt amiért csak nem szégyel. Irreális esetben lehet a bankszámlát is megkéne szüntetned és újranyitni, új kárty stb..Sajnos halottam már hasonló dolgokról, ott folymatosan vonták a bemutató csomagok árát, annak ellenére hogy senki nem kérte azt.
2012. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen.
2012. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bank charge-back ;)
2012. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!