Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A "Capital rent2own" lakásprog...

A "Capital rent2own" lakásprogram működik, működni fog, vagy már megszűnt?

Figyelt kérdés

Az interneten találtam némi info...t, aktuálisnak tűnik.


Erről van szó : [link]

A dokumentum alján csak egy fordító iroda pecsétje és elérhetősége.


rent2own Magyarország :

[link]


Erről a lapról a menü pontokra klikkelve egy ablakocska ugrik be, felhasználónevet és jelszót kér.

felhasználónév : abc

jelszó : abc (egyetlen olyan oldalt találtam, melyet nem nyitott meg ezekre a belépési adatokra)


"Lépjen velünk kapcsolatba" lapon "ajánló"-t kérnek kötelezően.

[link]


Hol tudnám felvenni a kapcsolatot "ajánló"-val?

(Már próbálkoztam, emailt küldtem három "munkatárs"-nak, egyetlen válasz sem kaptam, olyat sem, hogy fogadták az email-emet.)



2012. máj. 6. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Külföldön már rendőrségnél van az ügyük. Átverés az egész.

Google-be írd be, hogy rent2own + átverés, aztán olvasgass.

2012. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. A google keresőben találtam másik két kérdést is, amit itt tettek fel mások a témában.


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__240402..


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


Kaptam egy privát üzenetet is olyantól, aki mint terjesztő foglalkozik az üggyel. Azt írja "piaci fejlesztés alatt". Eléggé lassú folyású víznek tűnik, mert a dátumok szerint már 2011 év elején is bevezetés alatt volt.


Én leadtam az igényemet a "cég"-nek, a privátban kapott elérhetőségen ,s türelmesen várok. Valójában nem sürgős nekem a dolog 1-2 év múlva is ráér.


Még nincs kiforrott véleményem a dologról, gyűjtök még egy kevéske info...t. Eddig csak olyan ellenérveket olvastam, ami nem tántorított el attól, hogy komolyan vegyem őket. (az, hogy a rendőrségen van az ügy, így leírva ide nem túl hiteles nekem. Látnom kellene valami cikket. Másrészt, egy üzletláncot sem minősítenek egy-egy munkatárs erkölcstelen viselkedése miatt. Pl. Ha egy eladó megkárosítja a vevőket egy coop boltban, nem szüntetnek meg minden coop boltot az országban, mert ott lopják a vevőt.)


A másik oldalt tekintve, hasonló a véleményem. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez nem egy hamvába holt vállalkozás.

Eddig azt tapasztaltam, hogy akik hirdetik csak hitegetés szinten működtetik az egészet. Ki lakik már általuk hirdetett bérelt házban? Konkrétumok nélküli levegőbe beszélés nekem.


Ez olyan, mint mikor bemegyek egy boltba vásárolni, s nem adnak el nekem semmit, bár már van áru , de eladót keresnek s velem szóba sem állnak.

Ha nem a termék eladásból akar megélni, hanem abból, hogy értékesítőt keres, minek reklámozzák a választékot?

2012. máj. 10. 07:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!