Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamenta szerződés kötésekor...

Fundamenta szerződés kötésekor kötelező az Uni Credit vagy az FHB banknál számlát nyitni?

Figyelt kérdés

Köttöttem a fundamentánál megtakarítást és rögtön igényeltem 2,5M Ft hitelt is házfelújításra. A Hitel törlesztője 25000Ft/hó, a megtakarításom pedig 11000Ft/hó. A fundamentás ügynököm azt mondta hogy létre kell hozni egy új bankszámlát tetszés szerint vagy az Uni Credit banknál, vagy pedig az FHB banknál, mert a fundamenta ezekkel van szerződésben és csak innen tudja leemelni a havi részleteket.

Ez tényleg így van? Kell nekem az a bankszámla? Vagy csak a banktól is jutalékot kap a fundamentás ügynököm és ezért "kellett" számlát nyitnom?



2012. jún. 8. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár mi nem vettünk fel tőlük hitelt, viszont már egy nyolc éves megtakarítás lejárt, most pedig közel három éve fut egy másik, de egyik alkalommal sem köteleztek fix banknál számlanyitásra. Pedig a havi megtakarítást bankból csoportos díjbeszedéssel fizettük az előzőnél is, és a jelenleginél is. A bank pedig az általad említett egyik bank sem.

Márpedig még ha az utóbbi három évben változott volna is, gondolom nekünk is szóltak volna, hogy a jelenlegi bankból nem tudjuk tovább fizetni.

Tehát nagy valószínűséggel átvágott a fundis.:(

2012. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha végiggondolod, hány szolgáltatóval (villany, víz, telefon, stb) állsz kapcsolatban, hát szép volna, ha mindegyik meghatározná, milyen bankszámláról "hajlandó" elfogadni a befizetésedet... Most lett egy újabb bankszámlád, újabb költséggel. Korrekt!
2012. jún. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

HAZUDIK!!!!!!!!


nincs ilyen,nem k.. mindegy honnak emelik le???


szerintem nyugodtan nyissál ahol szeretnél és felejtsd el ezt az embert ha ilyen..

2012. jún. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
nem kötelező, de pont most jártam fundi oldalán és ha adott 2 banknál nyitsz számlát, akkor van valami akciójuk...
2012. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Jelenleg olyan akció van a Fundánál,hogy ha nyitsz számlát valamelyik banknál/Unicredit,FhB/ akkor 6hónap után jóváírnak neked 20e ft-ot.Ehhez havi 150 e ft-nak kell rá érkezni havonta.Pl:ide utaltatod a fizud

Remélem tudtam segíteni!

2012. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!