A-hitelhez hogyan lehet jutni? Mik a feltételei? Van olyan hitel, amihez nem kell munkaviszony? (nagyon alacsony összegekre gondolok)

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 21:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Hónap vége felé egy forintunk sincs és ilyenkor jól jönne 1-2 ezer Ft.Csak a legszükségesebb dolgokra.Álláskereső vagyok.Milyen hitelhez folyamodhatok?Csak ilyen kis összegekről lenne szó, nem akarom nagy kölcsönökbe verni magam.
2012. jún. 27. 21:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden hitelt vissza kell fizetni. Kamatostul. Tehát ha most 1-2000 hiányzik, arra felveszel hitelt, akkor fél év múlva 3-4000 fog hiányozni, 1 év múlva 6-10000, 2 év múlva már a fizetésed sem lesz elég a törlesztésre... Ha addigra lesz olyanod.
2012. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legrosszabb megoldás, ha a hó végén szükséges 1-2 ezer miatt hitelt vesztek fel. Mivel most is hiányzik ez az összeg, borítékolható, hogy nem tudjátok majd időben rendezni, ezért a kamatok folyamatosan növelni fogják. Nem tudnátok inkább kölcsönkérni valakitől? Szülőtől, testvértől? Iszonyú sokan vannak olyanok, akik azért vannak most többszázezres tartozással a behajtó előtt, mert csak párezer forintra volt szükségük, de elsodorta őket a gyűlő kamat.
2012. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A hitelhez is munkaviszony kell,3hónapon keresztül kell kell odakapjad folyószámlára a pénzedet.

szóval ez most rossz hír neked.

2012. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van OTP bank kártyám, a családi fog ezentúl arra menni.Az is jövedelemnek számít, arra kaphatok?

De egyébként abban igazatok lehet, hogy a kamatok miatt nem érné meg, de nincs kitől kölcsön kérnem.Az ismerőseim is elég csórók, meg nem is vagyok olyan típus aki veszi a bátorságot, hogy kéregessen.

2012. jún. 28. 10:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem számít jövedelemnek. Bármenyire is nincs kitől kérni, a hitel még ennél is rosszabb helyzetet teremt.
2012. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a zálogról mit lehet tudni?Kiírtam már egy kérdésbe ezt is, de ott még nem kaptam rá választ.Mondjuk, ha egy kisebb ékszert zaciba adnék.Ha utána vissza akarom váltani arra is van nagy kamat?Vagy annyiért vehetem vissza, amennyit adtak érte?
2012. jún. 28. 10:46
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kamatokról:

[link]

2012. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!