Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 3 éves lakóparki 100nm lakás...

3 éves lakóparki 100nm lakás megyeszékhely közeli kis településen 7 millióért el fog menni árverésen?

Figyelt kérdés

Felmondta a bank a szerződést,árulni kezdjük de közben már megérkezett a papír hogy 7 millióért akarják majd árverezni. Létezik olyan hogy ennyiért sem fog elmenni? 3 éve vettük 15 millióért, új építésű valódi 2 szintes, 4 szobás, laminált padlós,padlólapos, cirkó fűtés, saját garázs. Szocpol is van rajta egyébként.

A végrehajtó azt mondta hogy lehet hogy ennyiért se megy el akkor árulják majd tovább ránk meg ránk terhelnek még egy csomó kamatot, amíg csak nem kel el.


2012. júl. 23. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sajnos ezt így nem lehet megmondani. azonban tényleg egyre több árverés van ahogy látom, de cáfoljatok meg.
2012. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
na ez az ezt mondta a végrehajtó is hogy sok sok lakás-ház van amit ezen a nagyon csökkentett értéken SEM sikerül eladni. De hát akkor mégis mit fogunk tenni...életünk végéig vonják majd a fizetésünk 33%át és élhetünk albérletben?
2012. júl. 23. 15:02
 3/18 anonim ***** válasza:

"élhetünk albérletben?"

Igen.


Mennyiért áruljátok?

2012. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Még csak most tettem fel. 13 millióért. Amúgy rosszul fogalmaztam mert az albérlet téma nem is zavarna (bár gyerekekkel elég problémás de mindegy) hanem ez hogy normális bevallott állásaink vannak/lesznek közalkalmazottak vagyunk, és az életbe nem fizetünk vissza több milliót belőle.
2012. júl. 23. 15:07
 5/18 anonim ***** válasza:
első vagyok. Szerintem a bíróság felé adj be egy kifogást, 7 milla nagyon kevés. Szerintem ezeknek ez a mániájuk, direkt beraknak valami kis összeget, hátha az adós nem fellebbezi meg. Mindenképpen kérjetek helyesbítést szerintem, addig is kicsit megy az idő, és hátha addig eltudjátok 13 milláért adni.
2012. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem lehet fellebbezni állítólag vagyis lehet de nem érdemes mert ez így szokott menni hogy áron alul jelölik meg az árát. Nekik fognak igazat adni. Már ahova lehetett beadtunk egyébként halasztást kifogást, de a bankot már nem érdekli mit teszünk, a végrehajtóval kell egyezkedni, a végrehajtó meg csak akkor tekint el a dologtól (árverés) ha a követelés nagy részét (több millió forint) kifizetjük. Nyilván nem tudjuk kifizetni hiszen akkor nem tartanánk itt ahol most tartunk.
2012. júl. 23. 15:16
 7/18 anonim ***** válasza:
értem, és ez a 7 milla fedezne minden költséget?
2012. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem!!úgy is marad 2-3 millió ft. (a végrehajtó jutaléka közel 1 millió ft!!!) :(((
2012. júl. 23. 15:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem semmi. :( Nem tudom, akkor próbáld minél olcsóbban árulni, és szerintem még az sem baj, ha 1 ft sem marad (jó persze baj) csak hát utána akkor legalább tudtok menni albérletbe és nem lesz nyűg, hogy még vonnak is 33%-t.
2012. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Még csak most tettem fel. 13 millióért."


Hát ez a kettő a baj... :/


"Még csak most tettem fel."

Már régen árulnod kellett volna, a nehézség nem derült égből villámcsapásként ért el benneteket! Főleg, hogy mindkettőtöknek van állása, ráadásul a közszférában.


"13 millióért."

Ez a másik baj. Amit három éve 15-ért vettél újonnan, azt már akkor sem tudtad volna 13-ért eladni, nemhogy most, amikor az árak mélyrepülésben vannak. Ráadásul 100m2-es a lakás, nem a legkeresettebb kategória, hogy finoman fogalmazzak... Így, az utolsó pillanatban ébredve nem fogsz sokat kapni érte... Nincs időd kivárni a jó vevőt, annak kell adnod, aki *akármennyit* is hajlandó fizetni érte.

2012. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!