Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Másfél év után a bank hívhat...

Másfél év után a bank hívhat hogy hol dolgoztam másfél éve?

Figyelt kérdés
Másfél év után felhívtak a banktól este fel hat után, hogy hol dolgoztam akkor amikor a hitelt (480 ezres áru hitel)felvettem.. És hogy okirat hamisítás ért feljelentenek.Nem nagyon értettem, fizetve van a hitelem, fizetem folyamatosan. Ez létezhet???
2012. aug. 13. 19:34
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:
Ha hamis adatokat adtál meg, akkor létezhet. Nem elég, hogy a hiteledet rendesen törleszted. Amikor aláírtad a szerződést, azon szerepelt az is, hogy "büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, hogy a fenti adatok valósak" - vagy valami hasonló értelmű szöveg. Tehát ha valótlan adatokat adtál meg (pl. a munkaviszonyodra vonatkozóan), azzal tudatosan csalást követtél el, ami miatt bizony jogosan perelhetnek.
2012. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok,de egy bank fel6 kor mi jogon HIV fel??? És én honnan tudjam kinek adok információt?? Nem vagyok köteles telefonon infót adni jól dolgoztam másfél éve...meg hogy vesznek elő??? Mi a bajuk??? Érthetetlen...
2012. aug. 20. 23:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs hol dolgoztam másfél eve
2012. aug. 20. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!