Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha Master Card-os bankkártyát...

Ha Master Card-os bankkártyát igénylek (olyan sárga-piros színű) akkor azzal tudok automatából pénzt felvenni? Nem igazán tudom hogy ez hogy működik.

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 db MasterCard bankkártyám is van, de egyik sem sárga-piros színű... :-/


A bankkártyák színe és mintája bankonként más-más!


Amúgy : IGEN!

Alkalmas arra is, hogy ATM pénzautomatából pénzt vegyél fel a bankszámládról (feltéve, ha van elég pénz a bankszámládon)...

Ugye azt tudod, hogy a bankszámládra a pénzt neked kell betenned és nem az égből pottyannak a százezrek? :]


Bocs, ezt azért írtam, mert annyi és olyan furcsa kérdést láttam már itt beírva, hogy azon sem csodálkoznék, ha valaki azt hinné, elég egy bankkártyával az automatához menni és dől majd a lé...


A dombornyomott MasterCard bankártyával az interneten is vásárolhatsz, ez az egyik leguniverzálisabb bankkártya!

2009. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked a gyors választ,igazából most tudatosult bennem,hogy ősztől egyetemre megyek,és akkor kellene bankkártyát igényelnem,viszont életem első kártyája lesz,nemigazán vagyok még ebben otthon,csak nekem mindenki ezt emlegette,de gondoltam ezt jobb minél előbb tisztázni,mert leginkább arra használnám,bár biztos van több előnye is:)

tőlük meg nem mertem megkérdezni,mert féltem hogy olyan "falusi lánynak" néznek:D

ami részben igaz,de legalább meg tudom különböztetni a libától a kacsát:):)

mégegyszer köszönöm..

2009. júl. 25. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nyugodtan csak kérdezz, nagyon szívesen segítek, egyáltalán nem baj, ha tájékozatlan vagy, hiszen én sem úgy születtem, hogy mindent tudtam a bankszámlákról és a bankkártyákról. :D


-------------------------


Javaslom neked a CIB Bank CIBEZZ bankszámlacsomagját!

Ez ingyenes számlavezetésű, adnak hozzá bankkártyát is, sok jó szolgáltatása van és most +1800 ft értékű ajándékot adnak az új belépőknek!


[link]


[link]


A "Kondiciók és díjak" menüpontnál minden költséget megtalálsz.


Első beíró vagyok :D

2009. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ECMC logo valóban piros-sárga, az ATM megfelelő fedezet vagy hitelkeret esetén ad pénzt.

Amúgy az első válaszolónak üzenem, hogy bizony van olyan dombornyomott kártya, amelyik nem fedezetes és nem is hitel alapú kártya, azaz ha mész az automatához, akkor dől a lé :)

2009. júl. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítésgeteket,majd utánajárok a dolgoknak:)
2009. júl. 26. 09:27
 6/6 A kérdező kommentje:
na jó még reggel van,tehát *segítségeteket:)
2009. júl. 26. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!