Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valakinek adok kölcsön...

Ha valakinek adok kölcsön pénzt és nem adja vissza feljelenthetem?

Figyelt kérdés
van1 ismerősöm akivel online ismerkedtem meg már nagyon régóta beszélgetünk, és mondta h pénz kéne neki, megadta a számlaszámát, és én küldtem neki 6000 Ft-t és azóta eltűnt, tudok valamit ilyen esetben csinálni? mert úgy tudom 10 ezer ft alatt nem foglalkoznak ilyennel? pedig csak jót akartam cselekedni :/
2012. okt. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Jót cselekedtél. Megígérte, hogy visszaadja?
2012. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a tanulópénz! Esélyed sincs, hogy visszapereld a pénzedet. Ha valami írásos(papíron) dokumentumod lenne, akkor talán. De a kis összeg miatt valószínű reménytelen lenne az is.
2012. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy ha lesz neki akkor visszaadja, nem is kételkedem benne de már 1 hete nem elérhető... személyesen nem ismerem, csak online fb-ról meg más oldalakról, elmesélte, hogy szegényes a családi helyzete.. ha megírja h nem tudja egybe visszaadni csak részletekbe és később megértem, de ha eltűnik szó nélkül az pofátlanság..
2012. okt. 11. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, jóhiszemű voltál. De internetes ismeretségre SOHA ne adj! Pénzt meg pláne. Itt már csak a szerencse segíthet. Második vagyok.
2012. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!