Vett már itt fel valaki jelzálog hitelt a "Pesti Hitel" ZRt-től?

Figyelt kérdés

Illetve tudna nekem valaki bármi tapasztalattal/információval szolgálni róluk??


köszönöm


2012. okt. 20. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Pénzügyi vállalkozástól hitelt igényelni nagyon kockázatos. Rájuk más szabályok vonatkoznak, mint a normál bankokra.


Elég, ha beírod a google-ba a cég nevét, igen sok negatív véleményt fogsz találni.

Már beperelte őket a PSZÁF is:


[link]


de ezt is érdemes elolvasni:


"A PSZÁF lakossági panaszok miatt a Széles érdekeltségbe tartozó Pesti Hitel Zrt-re még 2009-ben figyelt fel. Az akkor eljárás alá vont szolgáltatókkal szemben az egyik legfontosabb kritika az állami szerv részéről az volt, hogy míg banki hitelek esetében minden huszadik ügyfél ingatlanja került árverezésre, ezen cégek esetében minden hatodik. A Pesti Hitel Zrt felkerült a fenyegetőzése miatt nemrég elítélt VÉSZ-es Éliás Ádám szégyenlistájára is.


Igazán pikáns pedig az volt, amikor szcientológus kötődésű hitelközvetítők tömeges csalását leplezte le a PSZÁF és kiderült, hogy csalók aránytalanul nagy arányban közvetítettek ki Pesti Hitel Zrt-s hiteleket. A cég akkor arra hivatkozott, hogy közvetítőik tevékenysége független tőlük, velük szerződéses üzleti kapcsolatban álltak csupán. Jogilag ez egy tiszta állítás, azonban a számtalan családot a kilakoltatás szélére juttató csalók egy irodaházban végezték tevékenységüket a Pesti Hitel Zrt-vel. Ez az irodaház meglepő módon Széles Gábor érdekeltségi körébe tartozik a zuglói Róna utcában."

2012. okt. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Cseresznyefa.Én is egy károsultjuk vagyok,csak kíváncsi voltam merre vannak a sorstársaim-akiket elnyelt a föld.
2012. okt. 20. 10:59
 3/4 anonim válasza:

Szia,

Én sem találtam eddig senkit, de már ketten vagyunk!

2013. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vannak azok'...csak meg kell őket találni.Az ügyvéd akinél vagyok, jelenleg hármat is mutatott akik perelik ezt a szemét bandát.
2013. jan. 24. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!