Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » KORONA SZÖVETKEZET Sziasztok!...

Gejza24 kérdése:

KORONA SZÖVETKEZET Sziasztok! Ismeri valaki a Korona Szövetkezetet? Miféle szervezet ez? Több embert ismerek, aki oda fektette a pénzét és nem kapták vissza sosem. A PSZÁF-nél kit kell ilyenkor keresni? Mit lehet ilyenkor tenni? Köszönm!

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 19:27
 1/1 anonim válasza:
Én részvényes tagja vagyok a Korona vagyonkezelő szövetkezetnek,és sajnos engem is becsaptak. Szarvas Béla igazgató elintézte a pénzünket. Mind hitegetett a közgyűléseken aztán szépen évek alatt elpalta. Hiába hívogattam, írtam leveleket, semmi választ nem kaptam. Sajnos az ember így bízhat egy magyarok szövetsége által kitalált pénzügyi piramisjátékban. A sok jó hazafit összecsődítenek aztán jól lenyúlják. Én magam részéről, azt a tanulságot vonom le, hogy a saját pénzedet te magad rendezd, mert az idegenek mindig a saját érdeküket fogják nézni, és ahol tudnak lenyúlnak.
2016. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!